Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
25 lutego 2019

Oszuści podają się za pracowników skarbówki

Oszuści podają się za pracowników skarbówki
fot. pixabay

Oszuści znaleźli nowy sposób na wyłudzenie pieniędzy od niczego nieświadomych mieszkańców. Podają się za pracowników urzędów skarbowych.

Uwaga na osoby podszywające się pod pracowników urzędów skarbowych, którzy wyłudzają pieniądze mówiąc, że oferują usługi urzędowe.

- Ostrzegamy przed osobami podającymi się za pracowników urzędu skarbowego, które odwiedzają podatników w ich mieszkaniach oferując pomoc przy wypełnianiu zeznania podatkowego.  Pracownicy urzędów skarbowych nie świadczą tego typu usług. Przestrzegamy i apelujemy o ostrożność! - mówi Barbara Kwiatkowska, naczelnik Urzędu Skarbowego w Jastrzębiu-Zdroju.

 W razie jakichkolwiek podejrzeń, że mamy do czynienia z oszustami proszę niezwłocznie zawiadomić Komendę Miejską Policji i absolutnie nie płacić przestępcom za oferowane przez nich usługi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto odcina kotom łapki? Kto odcina kotom łapki?

Kiedy policjant może użyć kajdanek i pałki? Kiedy policjant może użyć kajdanek i pałki?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Sjz25.02.2019 17:28

Tak to już jest dla młodych praca be...robic sie niechce a pieniadze by się chciało.To lepiej kombinować i ukraść takie przykre czasy mamy niestety.

Filip25.02.2019 13:44

W Jastrzębiu jest plaga kradzieży, młode osoby kradną co popadnie, kasę przeznaczają na dopalacze i inne substancje odurzające, kradną w autobusach, sklepach, telefony z kieszeni. DILERZY DZIAŁAJĄ, A POLICJA JEST NIESKUTECZNA. UWAGA NA DYSKĄT PRZY GWARKU I OKOLICE STAREGO SUPERSAMU, CHODZĄ RÓWNIERZ PO KLATKACH.

Znafca temató25.02.2019 10:49

Skoro urząd skarbowy jest taki do rany przyłóż i uprzejmie ostrzega przed przebierańcami to ja może w podobnym duchu zaapeluję do urzędu skarbowego o ich przezorność, ponieważ osoby podające się za petentów urzędu skarbowego, które rzekomo przychodzą składać swoje zeznania podatkowe to również przebierańcy, albowiem wszyscy podatnicy składają swoje zeznania podatkowe tylko i wyłącznie drogą elektroniczną.