Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
25 lutego 2019

Wyzywał i wyrzucał klientów z baru

Wyzywał i wyrzucał klientów z baru
fot. pixabay

Gości jednego z lokali gastronomicznych spotkała w sobotę niemiła niespodzianka. Zostali wulgarnie wyzywani.

Wieczorne spotkanie klientów jednego z popularnych barów, znajdujących się przy ulicy Mazowieckiej, zostało niemile zakłócone. Jeden z mężczyzn zaczął wulgarnie wyzywać gości i wyrzucać ich z lokalu. Nie reagował na upomnienia obsługi. Dopiero, gdy zobaczył, że wzywana jest policja - uciekł. Jednak mundurowi namierzyli krewkiego mężczyznę, który znajdował się pod wpływem alkoholu i przewieźli go na komendę w celu przeprowadzenia dalszych czynność. Jastrzębianin odpowie za swoje zachowanie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na Marusarzówny. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba nie żyje. Pożar na Marusarzówny. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba nie żyje.

Babcia wezwała policję na wnuka Babcia wezwała policję na wnuka

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Ona03.03.2019 17:05

I dobrze zrobił. Wiem o co chodzi dokładnie. Turki oszukali na kebabie i nie pierwszy raz to powiedział co myśli.. Zaś powinni zamknąć ta knajpe..

Znafca temató26.02.2019 6:10

To się nazywa rozrywka na jastrzębskim poziomie! Sodomia i gomoria. Całe to "miasto" chyli się ku upadkowi.

grzeczny25.02.2019 18:38

on sie śledziem nie zatruł, on śledzia występy na kop. zespolonej słuchał i myślał że tak już można wszędzie. więc do RN.JSW można ale nie w RESTAURACJI.

.......25.02.2019 17:58

I co brak kogoś co wyklepałby mu michę?

Znafca temató25.02.2019 10:46

@Radio Teheran Alkohol i kulturalnie to dwa, wzajemnie wykluczające się słowa. Pomiędzy nimi powinna istnieć tylko i wylącznie alternatywa, a nie koniunkcja. Ale oczywiście to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.

Radio Teheran25.02.2019 10:06

Moze sie sledziem zatrul.
Normalnie tam alkohol spozywa sie kurturalnie.

Ania25.02.2019 8:48

A myślałem ze takie rzeczy to tylko w Batumi

Pokaż wszystkie opinie (8)