Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
23 lutego 2019

GKS 1962 doceniony za działalność społeczną

GKS 1962 doceniony za działalność społeczną
fot. GKS 1962

GKS 1962 Jastrzębie otrzymał nominację do prestiżowego tytułu FUNDAMENT 2019. Klub doceniono za działalność społeczną i edukacyjną.  

Nominację do tytułu przyznano „za działalność prospołeczną i edukacyjną w zakresie szkolenia i wspierania pasji sportowej wśród dzieci, młodzieży i młodych zawodników” w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej.

- Poprzednie edycje, zakończone sukcesem, zgromadziły ponad 2000 przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządu, co zaowocowało zaangażowaniem i ścisłą współpracą z takimi podmiotami, jak: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Parlament Europejski, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Cyfryzacji, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Politechnika Poznańska, Politechnika Gdańska. W efekcie nadchodzący Kongres to blisko 30 paneli dyskusyjnych, 2 dni rozmów poświęconych najbardziej aktualnym tematom w różnych sektorach gospodarki. Biorąc pod uwagę specyfikę działalności naszego klubu, zostaliśmy zaproszeni do udziału w panelu: Sport a gospodarka - informuje GKS 1962 Jastrzębie.

Polski Kongres Przedsiębiorczości to największe mobilne wydarzenie biznesowo-gospodarcze w Polsce. Tegoroczna, siódma edycja, odbędzie się w Olsztynie w dniach 24-25 października.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS pokonuje Chrobrego Głogów GKS pokonuje Chrobrego Głogów

GKS Jastrzębie wygrywa z Odrą Opole 2:0 GKS Jastrzębie wygrywa z Odrą Opole 2:0

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Wolna Europa28.02.2019 18:57

Przepraszam w jaki sposób gieksa edukuje?

Znafca temató26.02.2019 7:44

Wszystko ładnie pięknie. Szkoda tylko, że GKS nie jest doceniany za wyniki gry, ale za zupełnie inną działalność.