Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°14°
26 lutego 2019

Wpadł w barze. Ma na koncie wiele przestępstw

Wpadł w barze. Ma na koncie wiele przestępstw
fot. Policja.pl

Weekendowy pobyt w barze nie skończył się dobrze dla 25-letniego mężczyzny. Został namierzony przez policjantów. Podczas sprawdzania jego tożsamości okazało się, że ma na koncie kilkanaście przestępstw.

Policjanci zauważyli poszukiwanego 25-latka w trakcie patrolu, przy jednym z lokali na ulicy Arki Bożka. Podczas legitymowania mężczyzna próbował oszukać mundurowych, podając im dwukrotnie fałszywe dane osobowe. Ostatecznie jastrzębianin sam przyznał stróżom prawa, że jest poszukiwany.

-  Policyjne bazy danych wykazały aż 17 podstaw poszukiwawczych. Jastrzębianin ma na swoim koncie liczne kradzieże, w tym także rozbójnicze. Odpowie również za posiadanie narkotyków, które mundurowi znaleźli w jego bieliźnie. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu karę - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK Oszuści atakują! Podstępem wyłudzają BLIK

Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie Chciał podpalić samochód byłej dziewczynie, następnie siebie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
xxx26.02.2019 17:22

Proponuje dobrze go wypałowac na komendzie.

wyrwać chwasta26.02.2019 10:32

Dlaczego nie wyskoczył z okna na najwyższym piętrze komendy? To by załatwiło sprawę ostatecznie.
"Chciał uciec policjantom, zaatakował ich, a następnie wyskoczył przez okno rozbijając szybę a potem siebie o beton." Tak powinno wyglądać tłumaczenie Policji. My to przyjmiemy za dobrą monetę.

Leszek26.02.2019 10:25

A nie zachowywał się nerwowo na widok policjantów?

Radio Teheran26.02.2019 8:32

Wspolczesny wyklety, dajcie mu spokoj

Znafca temató26.02.2019 6:27

Gdyby komisariaty policji były rozlokowane w barach to byłoby mniej przestępstw. Albo gdyby chociaż zorganizować Centalny Bar Miejski na komisariacie przy Śląskiej to również przestępczość by spadła.