Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
26 lutego 2019

Wpadł w barze. Ma na koncie wiele przestępstw

Wpadł w barze. Ma na koncie wiele przestępstw
fot. Policja.pl

Weekendowy pobyt w barze nie skończył się dobrze dla 25-letniego mężczyzny. Został namierzony przez policjantów. Podczas sprawdzania jego tożsamości okazało się, że ma na koncie kilkanaście przestępstw.

Policjanci zauważyli poszukiwanego 25-latka w trakcie patrolu, przy jednym z lokali na ulicy Arki Bożka. Podczas legitymowania mężczyzna próbował oszukać mundurowych, podając im dwukrotnie fałszywe dane osobowe. Ostatecznie jastrzębianin sam przyznał stróżom prawa, że jest poszukiwany.

-  Policyjne bazy danych wykazały aż 17 podstaw poszukiwawczych. Jastrzębianin ma na swoim koncie liczne kradzieże, w tym także rozbójnicze. Odpowie również za posiadanie narkotyków, które mundurowi znaleźli w jego bieliźnie. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu karę - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym

Kierowcy nie przepuszczają pieszych Kierowcy nie przepuszczają pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
xxx26.02.2019 17:22

Proponuje dobrze go wypałowac na komendzie.

wyrwać chwasta26.02.2019 10:32

Dlaczego nie wyskoczył z okna na najwyższym piętrze komendy? To by załatwiło sprawę ostatecznie.
"Chciał uciec policjantom, zaatakował ich, a następnie wyskoczył przez okno rozbijając szybę a potem siebie o beton." Tak powinno wyglądać tłumaczenie Policji. My to przyjmiemy za dobrą monetę.

Leszek26.02.2019 10:25

A nie zachowywał się nerwowo na widok policjantów?

Radio Teheran26.02.2019 8:32

Wspolczesny wyklety, dajcie mu spokoj

Znafca temató26.02.2019 6:27

Gdyby komisariaty policji były rozlokowane w barach to byłoby mniej przestępstw. Albo gdyby chociaż zorganizować Centalny Bar Miejski na komisariacie przy Śląskiej to również przestępczość by spadła.