Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
26 lutego 2019

Nastolatek chciał pociąć się nożem

Nastolatek chciał pociąć się nożem

Do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło głoszenie, że pobudzony nastolatek sięga po noże i nie reaguje na polecenia rodziców.

Interwencja policjantów miała miejsce w niedzielny wieczór w jednym z domów przy ulicy Pszczyńskiej. Rodzice wezwali pomoc, ponieważ byli bezradni wobec własnego syna, który sięgał po noże i w ogóle nie reagował na to, co się do niego mówi. Przyjazd mundurowych ostudził emocje chłopaka, który jak się okazało, miał problemy związane ze zdrowiem psychicznym. Na miejsce przybył także zespół ratownictwa medycznego. Rodzice postanowili dać mu szansę i stwierdzili, że nie ma potrzeby przewozić syna do szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Była dziewczyna ugodziła go nożem w brzuch? Była dziewczyna ugodziła go nożem w brzuch?

Zaczepił kobietę i groził nożem Zaczepił kobietę i groził nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Świadek niemy do Hmmmmm...26.02.2019 22:29

Taki szpital; dla dzieci jest w Lublińcu. Ten w Rybniku jest dla dorosłych.
Szkoda dziecka.

Hmmm...26.02.2019 21:12

E-3 i 131 kursują.

Świadek niemy26.02.2019 18:26

To że go nie zabrali to było tłumaczenie rodziców że nie mają się jak dostać do niego na odwiedziny i jak go zabrać z powrotem.
Z informacji wynika że z dzieckiem jest źle a rodzice na to pozwalają. Ale co się dziwić jaki adres taka rodzina poza kilkoma przypadkami.

Psycho26.02.2019 18:26

Miał problemy psychiczne ale nie bylo powofu zabierac do szpitala , hahhaha a pozniej sie dziwoia tregedie sie dzieją jak wariaci po ulicy chodza

do do ojciec26.02.2019 15:13

hahahah bez stresowe wychowanie.... hahahah w czerep i to nie raz!

Do ojciec 26.02.2019 11:26

Ojciec jak ja bym tobie przyłożył w czerep to od razu przestał byś pisać swoje głupoty i czytał byś cały artykuł tyle razy aż byś go zrozumiał

X26.02.2019 10:52

Pomoc psychiatryczna w postaci terapii i leków powinny postawić młodzieńca na tak zwane nogi.

Pokaż wszystkie opinie (10)