Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
27 lutego 2019

Powstanie strefa relaksu przy ul. Gagarina?

Powstanie strefa relaksu przy ul. Gagarina?
fot. pixabay

Urząd Miasta bierze pod uwagę budowę siłowni plenerowej, strefy relaksu oraz placu zabaw przy ulicy Gagarina.

Czy tereny miejskie przy ulicy Gagarina zostaną urządzone, tak aby mieszkańcy mogli wypocząć? Na razie w jastrzębskim magistracie powołano zespół projektowo pod nazwą „Zagospodarowanie terenów miejskich - budowa siłowni plenerowej, strefy relaksu oraz placu zabaw przy ul. Gagarina w Jastrzębiu-Zdroju” w ramach programu Otwarte Strefy Aktywności (OSA) edycja 2019.

Zadaniem zespołu jest złożenie wniosku aplikacyjnego o środki zewnętrzne na realizację przedsięwzięcia, co wiąże się z odpowiednim przygotowaniem dokumentów, a następnie realizacja projektu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Chcą aquaparku, Stadionu Miejskiego, siłowni... Chcą aquaparku, Stadionu Miejskiego, siłowni...

Chcesz się zrelaksować? Wybierz zajęcia jogi Chcesz się zrelaksować? Wybierz zajęcia jogi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (36)
Mieszkanka28.02.2019 15:32

To w centrum wszystko narobic a na obrzeżach nic nie ma. Sygnalizacji tez nie ma a jeżdżą tutaj jak wariaci. Akurat prostaku buraku pracuje :)

Mieszkanka28.02.2019 9:17

Brawa dla Veritas !!

AA28.02.2019 7:33

Czas relaksu relaksu,relaksu to czas.

Lowerboj28.02.2019 6:03

Taka strefa to by się przydała ale zdecydowanie bardziej gdzieś w pobliżu UM. Aż oczy bolą patrzeć jak nasi jastrzębscy urzędnicy się przemęczają. Wbrew pozorom to wcale nie taki proste wymyśleć, co by tutaj jeszcze w Jastrzębiu-Zdroju spier....ć. Takie są fakty niepodważalne i artefakty. Nic dziwnego, skoro zatrudnieni w UM to głównie ludzie spoza miasta, którzy traktują Jastrzębie-Zdrój tylko i wyłącznie jako swoje miejsce pracy i nic ponadto. Ich bardziej interesuje rozwój i rozkwit miast i miejscowości, w których mieszkają, czyli skąd pochodzą.

Veritas27.02.2019 21:45

Szkoda wszystkich ludzi, którzy mieszkają przy ul. Gagarina, Pszczyńskiej, Stodoły. Szkoda ludzi, którzy nie są a-socjalami, ale przyszło im mieszkać przy takich ulicach.. Mieszkańcy tych ulic powinni starać się o odszkodowanie za zniesławienia i obraźliwe teksty pod ich adresem (wszystkich wrzuca się do jednego wora), nie mowiąc o radykalnym spadku wartości nieruchomości przy tych ulicach. Nikt nie chce mieszkać pod adresem ulic, które kojarzą się z a-socjalem.

Gość27.02.2019 20:42

Na Gagarina juz od dawna jest strefa relaksu i odpoczynku od życia normalnego obywatela

Do Ruptawa27.02.2019 19:58

Masz rację, na Ruptawie ani chodników, ani oświetlenia w wielu miejscach nie ma. A do mieszkanka -tobie z butów słoma wychodzi. Nie wszyscy płacą podatki, a już na pewno nie wszyscy z Gagarina. Żeby płacić podatki trzeba pracować.

Pokaż wszystkie opinie (36)