Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
27 lutego 2019

Osiedle Morcinka wybrało przewodniczącego

Osiedle Morcinka wybrało przewodniczącego
fot. Osiedle Morcinka

Mieszkańcy wybierają składy nowych Zarządów Osiedli i Rad Sołeckich na czteroletnią kadencję (2019 -2023). Nowy zarząd wybrano na osiedlu Morcinka.

Jako pierwsi zebrali się mieszkańcy osiedla Morcinka. W poniedziałek  25 lutego, podczas zebrania wyborczego zwołanego i prowadzonego przez Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój Annę Hetman, mieszkańcy postawili na dotychczasowego przewodniczącego. Powierzyli tą funkcję ponownie Grzegorzowi Mosoniowi, który uzyskał wynik 44 głosów. Kontrkandydatem był Jan Marcol, który otrzymał 18 głosów..

Wybrano również członków Zarządu w następującym składzie: Marcin Wawrzyniak ,Stanisław Miśkowiec, Łukasz Mosoń oraz Jan Marcol.

Frekwencja na zebraniu wyniosła 63 osoby.

 - Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Mieszkańcom, którzy wzięli udział w wyborach do Zarządu Osiedla, w szczególności Tym, którzy oddali głos na moją osobę. Tak liczne Państwa poparcie było dla mnie niezwykle miłym zaskoczeniem. Tym samym zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby służyć naszemu wspólnemu dobru- Grzegorz Mosoń

Przypomnijmy, że nasze miasto jest podzielone na 21 jednostek pomocniczych. Piętnaście osiedli i  sześć sołectw. Wyborczy maraton potrwa do aż  3 kwietnia. Zebrania są również okazją do dyskusji z władzami o bolączkach sołectw i osiedli oraz planowanych działaniach

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
do PKB27.02.2019 23:46

Z GSM współpracuje bardzo. Nawet synowi Mosonia udało się znaleźć pracę w tej renomowanej spółdzielni.

Gość27.02.2019 23:34

Brawo Grzegorz. Działa i współpracuje nie jest marionetką w rękach pisaków i zbolałego Mariana

PKB27.02.2019 22:32

Normalny zarząd osiedla współpracujący z Prezydent Miasta i zarządem GSM. Ludzie nie robiący w samorządzie polityki to coś co powinno się pokazywać w pozytywnym świetle. Pani Prezydent o takie zarządy należy walczyć dla naszego wspólnego dobra.

Do ciocia klocia27.02.2019 14:07

Można by poprostu rzec Słońce Narodu ;)

Do Galon Dziś o 11:2627.02.2019 12:53

Otóż informuje pana , że zgodnie z budżetem obywatelskim dla osiedla Morcinka na 2019 rok zbudowane ma być :Budowa bulodromu - boiska do gry w bule wraz z ławkami przy siłowni na wolnym powietrzu na ul. Katowickiej działka 450/2 , budowa huśtawki linowej na ul Katowickiej działka 450/3
Budżet ad.1 18.460 zł
ad.2 32 500 zł

Galon27.02.2019 11:26

Gratulacje dla nowostarego zarządu osiedla Morcinka. bardzo bym prosił zarząd osiedla o jak najszybsze realizację budowy nowego parkingu przy boisku tak aby samochody nie parkowanie na strefie zielonej. Niskim kosztem można byłoby poszerzyć parking i zwiększyć ilość stanowisk do parkowania.
Pozdrawiam powodzenia.

Ciocia Klocia27.02.2019 9:53

Wszyscy mieszkańcy naszego miesta są wdzięczni pani prezydent za wspieranie lokalnej spółdzielczości i osiedlczości. Pani prezydent powinna zostać honorowym przedowniczącym wszyskich zarządów! Ona jest prezydentem wszystkich prezydentów, za co z tego miejsca pragnę jej podziękować w imieniu nas wszystkich!

Pokaż wszystkie opinie (11)