Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
26 lutego 2019

JSW: Zmiany w zarządzie

JSW: Zmiany w zarządzie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa ma nowego wiceprezesa zarządu do spraw strategii i rozwoju. Pełni on swoją funkcję tymczasowo.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. informuje, iż Rada Nadzorcza Spółki w dniu 26 lutego 2019 r. podjęła uchwałę o delegowaniu członka Rady Nadzorczej - Pana Roberta Małłka do czasowego wykonywania czynności Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Strategii i Rozwoju JSW IX kadencji. Pan Robert Małłek został oddelegowany na czas od dnia 27 lutego 2019 roku do dnia 26 maja 2019 r włącznie, jednak nie dłużej niż do dnia powołania Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Strategii i Rozwoju.

Pan Robert Małłek jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz absolwentem Podyplomowych Studiów Canadian International Management Institute według akredytacji Harvard Business School. W latach 1998-1999 był doradcą Prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W latach 1999-2001 zatrudniony w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na stanowisku Zastępcy Dyrektora Biura Szefa KPRM. 

W latach 2001-2002 pracował w spółce Niezależny Operator Międzystrefowy Sp. z o.o. na stanowisku kierownika ds. organizacyjnych. W latach 2002-2006 zatrudniony w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy. W latach 2006-2007 pełnił funkcję Członka Zarządu w Stołecznym Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej S.A., a w latach 2007-2008 funkcję Członka Zarządu, Dyrektora ds. Strategii w spółce Spolana a.s., należącej do Grupy Orlen. W latach 2009-2012 pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu w spółce STOMIL Poznań, a następnie w latach 2012-2016  funkcję Prezesa Zarządu Grupy Hoteli WAM Sp. z o.o. W latach 2016-2018 pełnił funkcję Członka Zarządu ds. Sprzedaży w Spółce Unipetrol A.S.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przełom w Jastrzębskiej Spółce Węglowej Przełom w Jastrzębskiej Spółce Węglowej

Demonstracja przeciwko prześladowaniom w JSW Demonstracja przeciwko prześladowaniom w JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
uśmiany:)))))27.02.2019 18:09

Energetyka, urząd miasta stolycy, paliwa, opony, hotele... Czyli wszystko umi. Główny dochód to odprawy :)))

Ciocia Klocia27.02.2019 9:57

Honorowym członkiem zarządu powinna zostać nasza pani prezydent, która na każdym kroku jest niedoceniana przez malkontentów za rzekomy brak rezultatów w rozwoju gospodarzczym Jastrzębia-Zdroju. A rozwój jest i będzie. Dlatego z niecierpliwością wszyscy czekamy na Międzynarodowe Forum Gospodarcze w hotelu Dąbrówka, podczas którego zaprezentowana zostanie kultowa i słynna już na całą gminę Ławeczka 2.0. Podobno oprócz szeregu dotychczasowych rozwiązań, które wprawiają w zawstydzenie nawet najtęższe umysły wynalazczości, będzie zawierała zaimplementowaną ładowarkę do samochodów elektrycznych i to poprzez USB!

Leszek27.02.2019 9:23

Widać jaki pracowity nigdzie nie zagrzał miejsca długo taki z niego specjalista od wszystkiego i od niczego.

Mocna Figura na prezydenta!27.02.2019 5:51

JSW i ciągle tylko JSW. Jastrzęska to jest to już tylko z nazwy, a poza nią nie ma już w naszym ieście innych pracodawców? Przecież rozkwit jest gospodarczy, magistrat przyciąga nowych inwestorów w dodatku nieustannie. Ponadto napiszcie na przykład o spółce wodnej czy czymś takim, gdzie dyrektoruje jeden z wiceprezydentów zamierzchłych zresztą. Wodna spółka w naszym mieście, masakra. Regulują rzeki, nadzorują wodospady. Teraz będą się brali za życiodajne źródełka. Wszyscy mieszkańcy miasta dziękują pani prezydent!