Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
28 lutego 2019

Osiedle Staszica: Zmiana przewodniczącego

Osiedle Staszica: Zmiana  przewodniczącego
fot. kb /jastrzebieonline

W środę mieszkańcy osiedla Staszica wybrali nowego przewodniczącego oraz zarząd osiedla. Frekwencja wyniosła 78 mieszkańców na  5066 uprawnionych. 

Nowym przewodniczącym Zarządu Osiedla Staszica został Jan Skiepko, zastępując na tej funkcji Mirosława Kolba.  Wyłoniono również nowy zarząd w składzie: Dawid Bielecki, Bogdan Żabiński, Andrzej Kinasiewicz, Zbigniew Rutkowski, Mirosław Kolb i Adam Łukasik.

Ustępujący przewodniczący podziękował członkom zarządu za dotychczasową współpracę. Na zakończenie przedstawił listę celów, które - jego zdaniem - są konieczne do realizacji z punktu widzenia mieszkańców, są to: budowa aquaparku w oparciu o istniejący basen „Laguna”, oświetlenie i budowa chodnika na ulicy Kondziołowiec,  remont parkingu przy ul. Wrocławskiej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębskie PiS wybrało swój nowy zarząd Jastrzębskie PiS wybrało swój nowy zarząd

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Lokator28.02.2019 22:02

Na zebranie trzeba chodzić a nie pisać bzdury ,do odważnych świat należy ,brać sie do roboty na zebranie były drzwi szeroko otwarte .pozdrawiam

Gość28.02.2019 16:17

Pisaki zobaczymy jak będą działać, ocenimy

Pucio pucio28.02.2019 14:41

A mówiłam że ni jaki Kolb wygra. I wygrał stosuje taktykę ala Kaczor postawia za siebie innych a z tyłu będzie sterował ni jaki Kolb.
Tak więc widząc na zebraniu tę szarańczę PiS-owców już z góry wiedziałam że to zebranie to tylko proforma.
Opozycjo z Jastrzębia-Zdroju obódź sie.!!!

Jerzy28.02.2019 11:35

Kinasiewicz to tylko figuramt.W poprzednich kadencjach też tylko figurował..Typ jeśli potrafisz pchaj się na afisz!

przykre ale prawdziwe28.02.2019 10:13

Starzy ludzie i myślenie partyjne. Przegrała samorządność. Kolb był słaby ale został wybrany przez partię i był przewodniczącym. Teraz namaścił nową osobę która będzie słuchała jego partii. Jestem ciekawa kiedy samorządność w osiedlach, mieście i spółdzielniach przedrze się przez partyjne myślenie. Czy samorządność w spółdzielniach obroni się przed atakami partyjnego aktywu który szuka nowych przestrzeni do poszerzenia swojej władzy. Czy ci starzy ludzie zajarzą w końcu że ich mieszkania, budynek stoją na na ich gruncie - że są od 1 stycznia pełnoprawnymi właścicielami. Nie może być że rady nadzorcze obsadzane są aparatczykami którzy przestają reprezentować spółdzielców, są opłacani przez spółki skarbu państwa i za destrukcyjne działanie biorą jeszcze ryczałt w radzie od spółdzielców. Starzy ludzie, stare partyjne myślenie ale oni przecież mają dzieci, wnuki.... Czy nie ma im kto wytłumaczyć sensu samorządności

Hej 28.02.2019 10:11

Widzę że rada zarząd osiedla zasilił przedstawiciel resortów siłowych, czyli milicjant z lat komuny Kinasiewicz. Mądra decyzja. Jak se chłopaki od Kolba popiją w siedzibie zarządu to Kinasiewicz ich rozgoni.

kolega28.02.2019 9:41

Dlaczego nie wybrano Janka Wyrwy? Spółdzielnia czyli członkowie co prawda usunęła go z rady nadzorczej ale on ma wiele dalszych nowych pomysłów i może być wykorzystany. Zna się prawie na wszystkim i byłby pomocny PiS w bardzo wielu sprawach.

Pokaż wszystkie opinie (8)