Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
TEB
28 lutego 2019

Ferie w szkole mogą być ciekawe

Ferie w szkole mogą być ciekawe
fot. SP nr 4

W czasie ferii zimowych, Szkoła Podstawowa nr 4 im.L. J. Kerna w Jastrzębiu-Zdroju zorganizowała zimowisko w formie półkolonii w dwóch turnusach.

Organizator zapewnił uczestnikom ciekawy program między innymi: wyjazdy na basen do Gorzyc, wyjścia na lodowisko oraz kulig w Pielgrzymowicach połączony z ogniskiem i pieczeniem kiełbasy. Organizowano także rozgrywki sportowe, zajęcia plastyczne, gry planszowe i pokazy filmów. W  zimowisku wzięło udział 80 dzieci.

Uczestnicy mieli  zapewnione smaczne śniadania i obiady serwowane przez naszą kuchnię. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, zarówno uczestnicy jak i rodzice. Sp nr 4 pokazała, że w szkole - nawet w czasie przerwy w nauce - może być ciekawie. Duża frekwencja uczestników wskzuje na to, że jest zapotrzebowanie na tego typu zajęcia. 

Informacje przekazała Barbara Polnik

Polub i udostępnij
Czytaj też

Budowa sali koncertowej - widać postępy Budowa sali koncertowej - widać postępy

SP nr 4 organizuje półkolonie SP nr 4 organizuje półkolonie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
mama28.02.2019 9:49

Już odezwali się malkontenci. Nawet w dobrym działaniu znajdą "dziurę w całym". Oj hamulcowi! Zróbcie coś dla tego miasta a nie tylko narzekać i pluć. A SP4 to bardzo dobra szkoła. Tyle w temacie.

Lowerboj28.02.2019 6:32

To się nazywa wzorowa współpraca regionalna. Jastrzębskie dzieci jeżdżą na rozrywki do Gorzyc i Pielgrzymowic, a mieszkańcy tych gmin do pracy w kopalniach JSW. Brawo pani prezydent! Brawo cały UM!