Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°14°
1 marca 2019

Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania

Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Brak oznak życia jednej z lokatorek bloku przy ulicy Zielonej był na tyle niepokojący, że w trosce o nią powiadomiono Policję.

W środę w godzinach porannych do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zgłoszenie, że z jedną z lokatorek mieszkania przy ulicy Zielonej nie ma kontaktu. Na prośbę Policji strażacy wyważyli drzwi. Pomoc przyszła na czas. Kobieta wymagała hospitalizacji. Przekazano ją ratownictwu medycznemu, które przewiozło ją do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Moja 74-letnia mama nie daje znaku życia" "Moja 74-letnia mama nie daje znaku życia"

Jastrzębscy strażacy z psami ruszyli na pomoc Jastrzębscy strażacy z psami ruszyli na pomoc

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
zbychu03.03.2019 11:58

zgadzam się z obydwoma opiniami ludzie w dzisiejszych czasach są okropni trzeba uważać co się mówi i komu a co dopiero znieczulica szkoda słów .

Gość01.03.2019 16:00

Dobrze, że są normalni sąsiedzi, gorzej jak człowiek otoczony jest wrednymi starymi, wścibskimi babami z paranoją, które śledzą każdy ruch, każde wyjście, cierpią na urojenia, roznoszą plotki, obrażają i szkalują sąsiadów. Też tak macie?

Lowerboj01.03.2019 6:50

Granica pomiędzy zwykłą troską o sąsiada, a wścibstwem i donoszeniem jest bardzo rozmyta. Musimy uważać!