Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
4 marca 2019

Miejsc w przedszkolach nie zabraknie

Miejsc w przedszkolach nie zabraknie
fot. pixabay

Początek marca to czas, kiedy rodzice rozglądają się za miejscami dla swoich pociech w przedszkolach. W tym roku na rodziców czeka dobra wiadomość -  każde dziecko ma zostać przyjęte.

Według szacunków urzędników w roku 2019/2020 przygotowano 779 miejsce w przedszkolach dla jastrzębskich maluchów. Według szacunków urzędników każde dziecko otrzyma miejsce i nikt nie powonień zostać odesłany z kwitkiem. Rekrutacja do poszczególnych placówek odbywa się drogą elektroniczną.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zakończył się remont parkingu przy ul. Podhalańskiej Zakończył się remont parkingu przy ul. Podhalańskiej

Blisko setka wolnych miejsc w przedszkolach Blisko setka wolnych miejsc w przedszkolach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Mama04.03.2019 20:43

Szkoda, że we wrześniu 2018, ani w styczniu tego roku dziecka nie chcieli mi przyjac...

gość04.03.2019 17:02

A jakby zabrakło to przedsiębiorcy z prywatnych chętnie przyjmą.

już nie dotyczy04.03.2019 15:44

Mnie już nie dotyczy. Tylko dziwi mnie że ktoś kto chce dziecko posłać do przedszkola pod samym domem musi je dowozić kilka km. A ktoś z obrzeży dojeżdża do pracy pod nasz dom i sobie dziecko wprowadza to przedszkola pod naszym noskiem. I wiem z pewnego źródła że 2 lata temu nie było miejsca już w przedszkolu w Ruptawie bo kilka mamusiek przywoziło z Pielgrzymowic swoje pociechy. Zaraz mnie skrytykujecie że adres zameldowania - tak były zameldowane u babć w Jastrzębiu.

Gość104.03.2019 15:35

Wszów też nie brakuje

Lowerboj04.03.2019 9:31

Oj tam, oj tam. Czas spędzony w trakcie przemieszczania można spędzić edukacyjnie, na przykład dziecku zabytki pokazać, wiadukty, festyny. Dwa pierwsze - póki jeszcze w naszym mieście są, ostatnich nie zabraknie ;-)

Radio Teheran04.03.2019 8:55

Tylko czasem trzeba pop...ac na drugi koniec miasta.