Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°14°
2 marca 2019

Uwaga Kierowcy! W niedzielę utrudnienia w ruchu

Uwaga Kierowcy! W niedzielę utrudnienia w ruchu
fot. KMP Jastrzębie

W niedzielę, 3 marca ulicami naszego miasta przejdzie "V Jastrzębski Marsz Żołnierzy Wyklętych". Trzeba liczyć się z utrudnieniami na drogach. Wszystkich uczestników, użytkowników ruchu drogowego prosimy o dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu oraz przestrzeganie zaleceń policjantów.

 - W niedzielę, 3 marca, ulicami Jastrzębia-Zdroju przejdzie "V Jastrzębski Marsz Żołnierzy Wyklętych". W związku z tym w godzinach od 17.30 do ok. 19.00 będą utrudnienia w ruchu drogowym. Trasa imprezy przebiega ulicami: ks. Jerzego Popiełuszki, Arki Bożka, Łowicka, Mazowiecka, Warszawska, św. Jana Nepomucena, św. Katarzyny w Jastrzębiu-Zdroju - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Policja prosi wszystkich uczestników, użytkowników ruchu drogowego o dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu oraz przestrzeganie zaleceń policjantów zabezpieczających marsz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Weź udział w jastrzębskim korowodzie wolności Weź udział w jastrzębskim korowodzie wolności

Dlaczego Wyklęci? Dlaczego Wyklęci?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Lokator03.03.2019 19:44

Porażka kolejny raz pokazujecie swoją głupotę nie kompromitujcie miasta i ludzi tu mieszkających .

Radio Teheran03.03.2019 19:33

@Duke N.
Widac ludzie w tym miescie nie zidiocieli jeszcze do konca.

Duke N.03.03.2019 18:11

Tłumów to nie było, może ze 30 osób raptem.

Ostrożnie03.03.2019 17:15

Do żołnierzy jest zbyt dużo zastrzeżeń, żeby podchodzić do ich czczenia tak jak do innych ludzi. Czy mamy pewność, że ci, których czcimy są naprawdę tego warci?

Do Gość 14:11i 14:57: Czy naprawdę myślisz, że damy się oszukać. Przecież walczysz o siebie. Wiesz, że gdy przegra PiS będziesz rozliczony przez mieszkańców ze swego nic nie robienia i kłamstw.

Ciocia Klocia03.03.2019 15:03

To przepiękna idea, która po raz kolejny jest dowodem na słuszną drogę, jaką zmierza nasza pani prezydent! Tylko ona nas wyzwoli i tylko ona nas poprowadzi do rewolucji gospodarczej w naszym mieście. Wszyscy mieszkańcy naszego miasta dziękują naszej pani prezydent za trud i ofiarność w sprawowaniu swojego urzędu!

Gość03.03.2019 14:57

Jakby ktoś z PiSu powiedział że wyklęci są bee to platfusy mówiliby że wyklęci są cacy.PO i i inne przybudówki mówią wszystko odwrotnie od władzy nawet gdy nie mają racji a ogólnie to PO nigdy niema racji.

Gość03.03.2019 14:15

Pieniędzy niema i nie będzie.Nieda się.PO.

Pokaż wszystkie opinie (16)