Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
2 marca 2019

Uwaga Kierowcy! W niedzielę utrudnienia w ruchu

Uwaga Kierowcy! W niedzielę utrudnienia w ruchu
fot. KMP Jastrzębie

W niedzielę, 3 marca ulicami naszego miasta przejdzie "V Jastrzębski Marsz Żołnierzy Wyklętych". Trzeba liczyć się z utrudnieniami na drogach. Wszystkich uczestników, użytkowników ruchu drogowego prosimy o dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu oraz przestrzeganie zaleceń policjantów.

 - W niedzielę, 3 marca, ulicami Jastrzębia-Zdroju przejdzie "V Jastrzębski Marsz Żołnierzy Wyklętych". W związku z tym w godzinach od 17.30 do ok. 19.00 będą utrudnienia w ruchu drogowym. Trasa imprezy przebiega ulicami: ks. Jerzego Popiełuszki, Arki Bożka, Łowicka, Mazowiecka, Warszawska, św. Jana Nepomucena, św. Katarzyny w Jastrzębiu-Zdroju - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Policja prosi wszystkich uczestników, użytkowników ruchu drogowego o dostosowanie się do zmian w organizacji ruchu oraz przestrzeganie zaleceń policjantów zabezpieczających marsz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dlaczego Wyklęci? Dlaczego Wyklęci?

Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych Marsz ku czci Żołnierzy Wyklętych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Lokator03.03.2019 19:44

Porażka kolejny raz pokazujecie swoją głupotę nie kompromitujcie miasta i ludzi tu mieszkających .

Radio Teheran03.03.2019 19:33

@Duke N.
Widac ludzie w tym miescie nie zidiocieli jeszcze do konca.

Duke N.03.03.2019 18:11

Tłumów to nie było, może ze 30 osób raptem.

Ostrożnie03.03.2019 17:15

Do żołnierzy jest zbyt dużo zastrzeżeń, żeby podchodzić do ich czczenia tak jak do innych ludzi. Czy mamy pewność, że ci, których czcimy są naprawdę tego warci?

Do Gość 14:11i 14:57: Czy naprawdę myślisz, że damy się oszukać. Przecież walczysz o siebie. Wiesz, że gdy przegra PiS będziesz rozliczony przez mieszkańców ze swego nic nie robienia i kłamstw.

Ciocia Klocia03.03.2019 15:03

To przepiękna idea, która po raz kolejny jest dowodem na słuszną drogę, jaką zmierza nasza pani prezydent! Tylko ona nas wyzwoli i tylko ona nas poprowadzi do rewolucji gospodarczej w naszym mieście. Wszyscy mieszkańcy naszego miasta dziękują naszej pani prezydent za trud i ofiarność w sprawowaniu swojego urzędu!

Gość03.03.2019 14:57

Jakby ktoś z PiSu powiedział że wyklęci są bee to platfusy mówiliby że wyklęci są cacy.PO i i inne przybudówki mówią wszystko odwrotnie od władzy nawet gdy nie mają racji a ogólnie to PO nigdy niema racji.

Gość03.03.2019 14:15

Pieniędzy niema i nie będzie.Nieda się.PO.

Pokaż wszystkie opinie (16)