Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
6 marca 2019

Klub GKS: Zero tolerancji dla patologii na meczach

Klub GKS: Zero tolerancji dla patologii na meczach
fot. GKS 1962 Jastrzębie

Pobicie wiceprezesa klubu Odra Opole po meczu z GKS 1962 stało się głośne na całą Polskę. Zdarzenie to przyćmiło samo widowisko sportowe. Klub GKS 1962 Jastrzębie stanowczo występuje przeciwko tego typu „patologicznym” zachowaniom. Zamieszczamy oświadczenie zarządu.

Sytuacja, która miała miejsce 2 marca po meczu GKS Jastrzębie – Odra Opole, była skandaliczna i niedopuszczalna. Mecz inaugurujący rundę wiosenną był świętem kibiców GKS-u, tymczasem wszystko to zostało zniszczone przez kilku nieodpowiedzialnych pseudokibiców, którzy mają za nic wysiłek organizacyjny i finansowy właścicieli i sponsorów klubu.

Oświadczamy, że nie ma i nie będzie zgody klubu na takie patologiczne zachowania, które zagrażają zdrowiu. Zero tolerancji dla takiego zachowania.

Dla wszystkich osób, które przyczyniły się do sobotnich niechlubnych wydarzeń, już nigdy nie będzie miejsca na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju. Klub poczyni wszelkie kroki w celu zidentyfikowania sprawców i nałożenia na nich dożywotnich zakazów stadionowych oraz podejmie kroki prawne na drodze cywilnej przeciwko sprawcom, aby z własnej kieszeni pokryli ewentualne kary finansowe, jakie zostaną nałożone na nasz klub, niezależnie od postępowań karnych, które zostaną wszczęte przez odpowiednie służby. Deklarujemy także pełną współpracę z Policją w celu ustalenia sprawców.

Jednocześnie pragniemy bardzo przeprosić całą Odrę Opole za wydarzenia, jakie miały miejsce po meczu. Klub GKS Jastrzębie zobowiązuje się również do pokrycia ewentualnych strat finansowych jakie poniósł klub Odra Opole w wyniku tych wydarzeń.

W najbliższych dniach klub GKS Jastrzębie poczyni kroki w celu poprawy zabezpieczenia stadionu oraz najbliższego terenu wokół niego w celu uniknięcia podobnych sytuacji w przyszłości.

Zarząd Klubu Sportowego GKS Jastrzębie

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
196207.03.2019 8:53

Piast był,jest i będzie kibicowska patologia.Trzymanie z takimi pajacami którzy na swoje jeżdżą w kilku to poprosi beka i tyle

Gość piszący z godz. 11.23 06.03.2019 19:22

do wiluś. Słuchaj mnie Piast nie interesuje oczywiscie interesuje sie pilka i naszym GKS ale ja jestem prawdziwym kibicem nie chuliganem, a ze tu przyjezdzaja to niech kibice GKS sobie załatwiaja znimi, a potem my prawdziwi na tym cierpimy co mnie interesuje Piast, tak jak pisze Mieszkaniec ktoś dowodzi tym i tyle, a kolejny mecz z GKS Katowice unas tu tez roznie moze byc i co znowu incydenty beda az sie boje

Mieszkaniec06.03.2019 18:26

Przykład idzie z góry kto dowodzi gniazdem podczas meczu to niech się opamięta gdzie jest jego miejsce pełniąc taką funkcję

wiluś06.03.2019 17:25

Gość...przecież ci debile z Gliwic to są wasi kolesie ...nie rozumiem więc że to wszystko przez baranów z Gliwic bo obydwie strony są siebie warte!!! a kto tych niby baranów zaprasza i wprowadza na stadion?

Gość06.03.2019 11:23

Przecież to kibole z piasta weszlo trzech do autokaru a nie z jastrzębia i nasz klub u cierpi przez takich baranow to piast zaczal wszystko

Gość06.03.2019 11:09

Kiedy te barany zrozumieją że ich " ideologia " to zwykle huliganstwo A takie zachowanie to patologia ?? !! Moze wysokie kary by ich odstraszyly A jak któregoś za bardzo energia rozpiera to zapraszam do sprzątania ulic albo ścinania trawy ...... jako wolontariusz oczywiście.

do Radio.....06.03.2019 8:43

A miejsce dla niedorozwiniętego głupka z Teheranu, jest w Teheranie. Kumasz cymbale?

Pokaż wszystkie opinie (8)