Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
6 marca 2019

"Kibic" z zakazem stadionowym i 4 tys. zł grzywny

"Kibic" z zakazem stadionowym i 4 tys. zł grzywny
fot. KMP Jastrzębie

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju wydał wyrok w sprawie zatrzymanego 21-latka, który w trakcie meczu piłki nożnej pomiędzy KS GKS 1962 Jastrzębie SA, a Odrą Opole dopuścił się przestępstw i wykroczeń stadionowych. Musi zapłacić 4 tys zł grzywny oraz otrzymał zakaz stadionowy.

Decyzją sądu mieszaniec powiatu gliwickiego musi uiścić grzywnę w wysokości 4 tysięcy złotych. Ponadto przez najbliższe 3 lata będzie obowiązywał go zakaz wstępu na mecze piłki nożnej rozgrywane przez polskie kluby sportowe.

- Do incydentu doszło w minioną sobotę, podczas meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami GKS 1962 Jastrzębie SA, a Odrą Opole. W trakcie sportowej imprezy mężczyzna swoim zachowaniem prowokował kibiców do zamieszek pomiędzy kibicami, przebywał w sektorze innym, niż wskazane na bilecie wstępu i nie opuścił tego sektora, mimo wezwania osoby uprawnionej. Decyzją sądu mieszkaniec powiatu gliwickiego musi uiścić grzywnę w wysokości 4 tysięcy złotych oraz przez najbliższe 3 lata będzie obowiązywał go zakaz wstępu na mecze piłki nożnej, rozgrywane przez polskie kluby sportowe. Rozprawa odbyła się w trybie przyspieszonym - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

 
Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice GKS 1962 zapłacą karę Kibice GKS 1962 zapłacą karę

Klub GKS: Zero tolerancji dla patologii na meczach Klub GKS: Zero tolerancji dla patologii na meczach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
ecik10.03.2019 8:16

Anty rowGKSG...prawdziwi kibice GKS-u którzy sa z klubem od lat 70-tych ubiegłego wieku nie chcą tu u nas jakichś idiotow z Piasta którzy na śląsku nic nie znaczą a tylko robią zadymy ...nawet u siebie ...np.mecz z Górnikiem!!! więc uważam jak większość że kara za mała!!!

Piotr k07.03.2019 14:42

40000 tyś kary plus dożywotni zakaz na stadiony Precz z kibicami z Gliwic

hehe07.03.2019 12:02

Haha, ale jak tupną kibolki, to im zaraz prezydent z maciusiakiem nowy stadion wybudują. Bo to potencjalni wyborcy przecież, haha

Gość07.03.2019 11:14

chyba zapomnieli dodać jedno 0

Gość07.03.2019 10:47

Narobili dziadostwo, wstyd na cały kraj, pokazywali we wszystkich wiadomościach. Dumni jesteście z siebie?????

Kolo07.03.2019 10:11

Wykoncypował się coś dzieje a teraz meczyk z Katowicami hahahaj

Anty rowGKSG07.03.2019 8:18

Zabolek morda w kubel!!! I von na swoja wioche bo smierdzisz i nikt w Jastrzebiu nie chce Cie widziec!!!

Pokaż wszystkie opinie (21)