Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
8 marca 2019

Panie będą się bawić

Panie będą się bawić
fot. pixabay

8 marca to Międzynarodowy Dzień Kobiet z tej okazji tradycyjnie już Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała szereg atrakcji dla pań.

Podczas wydarzenia, organizowano przez Miejską Bibliotekę Publiczną,  Katarzyna Wolnik-Sayna, autorka książki kucharsko-żeglarskiej „Przez morze bez kapci”, przybliży warunki morskiego życia ludzi, dla których morze jest droższe od lądu. Oprawę muzyczną tego dnia zapewni zespół NIVEL specjalizujący się we własnych interpretacjach tradycyjnych pieśni różnych krajów oraz kompozycjach opartych o folklor celtycki, bałkański, francuski, argentyński, amerykański w stylach takich jak tango, gypsy swing i jazz. Początek imprezy o godz. 18:00, piątek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Patriotycznie przed tężnią, pod patronatem pary prezydenckiej Patriotycznie przed tężnią, pod patronatem pary prezydenckiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
O!goorek10.03.2019 1:47

Niektórym się wydaje, ze "kobiety" to tylko lesbijki, transwestytki, singielki i jakies inne lewicujace postacie. Otoż kobiety, tak jak mężczyźni mają różne poglądy. Kolega/koleżanka "Do Leszek" może o tym nie wiedzieć, ale są kobiety, które są zadowolone z polityki rządu i coś mi mówi, że jest ich nieco więcej.

Do Leszek 08.03.2019 21:45

Jesteś byłym komuchem, że to pamiętasz. Nie, to nie jest święto PiS. To święto międzynarodowe. Tak jak 1 Maja. Dziś, kobiety protestowało przeciw głupiej władzy w swoich krajach. Tak jak nasz rząd, który też wykorzystuje kobiety ale niewiele im zapewnia. Choćby pełne równouprawnienie.

Lowerboj08.03.2019 13:17

@Leszek "Kobiety powinno się kochać (...) codziennie." czy "Kobiety powinny się kochać (...) codziennie." ?

Leszek08.03.2019 12:47

Komunistyczne święto.
Kobiety powinno się kochać i szanować codziennie.

Veritas08.03.2019 10:27

Mizogin, w końcu panie świętują swoje święto, a nie jak bywało drzewiej- święto kobiet, faceci narąbani w sztok, a panie w kuchni.
Faceci do dzieci, kobiety na bankiety!

mizogin08.03.2019 8:37

Znowu pokażą panie ''klasę '' po spożyciu.

Lowerboj08.03.2019 6:15

Jakie miasto takie gwiazdy i celebryci, które je odwiedzają ale czego innego spodziewać się po górniczej osadzie