Woś

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°12°
Michał Woś
8 marca 2019

Boisko przy ul. Kościelnej będzie rozbudowane

Boisko przy ul. Kościelnej będzie rozbudowane

Boisko przy ulicy Kościelnej doczeka się nowej odsłony. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił przetarg na modernizację obiektu - etap I.

Inwestycja obejmuje przebudowę i rozbudowę istniejącego boiska trawiastego zlokalizowanego przy ul. Kościelnej w Jastrzębiu-Zdroju w celu powiększenia boiska piłkarskiego oraz zabudowy piłkochwytów. Inwestycja ma również za zadanie uporządkowanie terenu wokół boiska oraz wycinkę kolidujących drzew. Inwestycja podzielona jest na dwa etapy robót. W pierwszym etapie przewidziano wszystkie roboty rozbiórkowe, wykonanie skarpy ziemnej z utwardzonym dojazdem na murawę, zabudowę piłkochwytów oraz wykonanie części murawy. W drugim etapie przewidziano wykonanie pozostałej części murawy, zabudowę budynku gospodarczego oraz zakup elementów wyposażenia boiska.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Kolejne nowoczesne boisko oddane do użytku Kolejne nowoczesne boisko oddane do użytku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Seboc do ja10.03.2019 17:44

Fajne by ro byli lecz tutaj jest jastrzębie w innym mieście by to przeszło u nas wszystko po kosztach.

kler10.03.2019 14:05

sanktuarium nad szotkowka wybudować a nie jakieś boisko

jo09.03.2019 16:37

a może by tak
https://imgur.com/gallery/kaCOvq1 

moszczenica-zdrój09.03.2019 12:11

Boisko leży w sołectwie Moszczenica, a to najbardziej zaniedbane sołectwo. Czy akurat rozbudowa boiska jest tam najważniejsza? Tym bardziej, że tuż za nim jest boisko "orlik". Rozumiem, że fundusze na to przeznaczone nie mogą być wykorzystane inaczej, ale czy spytano mieszkańców sołectwa, czy jest im to niezbędne? Mieszkańcy sołectwa nie mogą doczekać się, żeby mieć takie obiekty jak np.w Bziu czy Boryni. Szkoła również została zapomniana przez włodarzy miasta, mimo że to najstarsza szkoła w mieście.
Mamy nadzieję, że po wyborach, ktoś zajmie sie tym grajdołem, jesli sołtys bedzie miał kontrkandydata i jeśli radni reprezentujący tą dzielnicę przypomną sobie w końcu o jej istnieniu...

Matek08.03.2019 21:37

Ok, jest tylko jeden problem. Z okolicznych domów łącznie z probostwem, emitowany jest regularny dym na to boisko. Nie ma dnia, aby wieczorem nie wisiała tam gęsta zawiesina smogu. Zatem grać tam to spore ryzyko dla zdrowia

menel08.03.2019 21:02

lepiej by wybudowali teatr

Xxx08.03.2019 18:01

Co wy chcecie co? Co nie napiszą, że coś chcą zrobić to wszystkim nie pasuje nic zero, a później jak nie zrobią to też źle. Może sami coś spróbujcie zrobić i zobaczymy czy jesteście mocni, a serio g...o prawda tyle mielicie jezorami

Pokaż wszystkie opinie (12)