Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
TEB
11 marca 2019

Małżonkowie pokłócili się o samochód

Małżonkowie pokłócili się o samochód

W czwartek do jednego z mieszkań przy ulicy Warmińskiej została wezwana Policja. Chodziło o rodzinną kłótnię, do kogo należy samochód.

- Komenda Miejska Policji otrzymała wezwanie na interwencję domową. Jak się okazało żona odmawiała mężczyźnie dostępu do samochodu, zabierając mu kluczyki. Po przyjeździe mundurowych małżeństwo zadeklarowało, że samo dojdzie do porozumienia w kwestii podziału majątku - poinformowała oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju mł.asp. Bogusława Kobeszko. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy policjant może użyć kajdanek i pałki? Kiedy policjant może użyć kajdanek i pałki?

Kradzież w szpitalu. Policjanci zatrzymali złodzieja Kradzież w szpitalu. Policjanci zatrzymali złodzieja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość Dziś o 11:5211.03.2019 17:12

Dysydent - pełna zgoda

mamy dosyć11.03.2019 14:16

Ukarać takie małżeństwo, które wzywa policję do swoich spraw. Policjanci powinni łapać tych, którzy jeżdżą łamiąc przepisy. Najczęściej robią to młodzi kierowcy. Kara finansowa zamieniana na prace dla dobra miasta, była by bardzo dobrą nauką.

dysydent11.03.2019 13:12

To że policja jeździ na okrągło do debilnych i bardzo często bezpodstawnych interwencji to już się przyzwyczaiłem ale po co miejski portal ogłasza takie bzdury na swoich łamach to już tego nie rozumiem w ogóle. Chyba żeby wku...ić ludzi że z naszych podatków pieniądze są wyrzucane w błoto.