Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
8 marca 2019

Deputat za węgiel będzie wypłacony wcześniej?

Deputat za węgiel będzie wypłacony wcześniej?

Związki Zawodowe Jastrzębskiej Spółki Węglowej chcą, aby deputat za węgiel dla pracowników był wypłacony jeszcze przed świętami.

Święta Wielkanocne tuż, tuż i wiadomo, że każdemu przydaje się gotówka. Reprezentatywne Związki Zawodowe Jastrzębskiej Spółki Węglowej postulują, aby pieniądze wypłacić do 18 kwietnia. W tej sprawie wystosowano pismo do zarządu JSW. Na razie nie ma jeszcze odpowiedzi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Zofiówce 355 zarażonych koronawirusem W Zofiówce 355 zarażonych koronawirusem

Wynagrodzenie w JSW w czasie epidemii. Jest porozumienie  Wynagrodzenie w JSW w czasie epidemii. Jest porozumienie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Sxybki13.03.2019 13:26

Do emeryt daj se już spokój z tymi waszymi rozczeniami i tak huja dostaniecie.... ???? Ciesz się emerytura i baw wnuki

EMERYT12.03.2019 12:50

ZWIĄZKI, WALCZCIE LEPIEJ O REKOMPENSATY DLA EMERYTÓW,CO IM NIE WYPŁACONO,LATA 2015-2017,A WY UDAJECIE ,ŻE WSZYSTKO JEST OK,BYLE PRACOWNIK MA WSZYSTKO DOSTAĆ,A BYŁY PRACOWNIK,CZYLI EMERYT NIEMA PRAWA O SWOJE WALCZYĆ,JESTEŚCIE NIE FER.

Pracownik11.03.2019 19:35

Mi to się wydaje, że lepiej by była wypłata deputatu po świętach. Tak to przeżerą kasę na święta i węgla nie kupią i kasy też nie będzie.