Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
8 marca 2019

Kamil Glik po raz drugi został ojcem

Kamil Glik po raz drugi został ojcem
fot. Instagram: @martaglik

Znany wszystkim jastrzębianom piłkarz Kamil Glik został ojcem. Niedawno na świat przyszła druga córka sportowca.

Zdjęcia córeczki opublikowała na jednym z portali społecznościowych żona piłkarza. Victoria jest pierwszą córką Marty i Kamila Glików, którzy pobrali się w 2011 roku. Kamil Glik to piłkarz Klubu AS Monaco i już w sobotę będzie można zobaczyć go na boisku. Jego drużyna będzie rywalizowała z Bordeaux w ramach 28. kolejki Ligue 1.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Kamil Glik jedzie na mundial! Kamil Glik jedzie na mundial!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Kaska12.03.2019 20:29

Omg gratulacje

Lowerboj12.03.2019 14:16

Nie znam pana Glika, a informacja tego pokroju nadaje się raczej do publikowania na łamach Pudelka. Kogo to obchodzi? Nie zaglądajmy ludziom pod kołdrę to i nie szerzmy informacji, co z tego wynikło. Ale jaki celebryta, taki news. To mi przypomina, jak swego czasu pogodynek Jrosław Kret i Beata Tadla udzielali wszem i wobec wywiady, że oboje są po przejściach z poprzednimi partnerami, oboje mają za sobą bagaż doświadczeń z przeszłości, ale odnaleźli siebie i są szczęśliwi, ponieważ pokochali się miłością dojrzałą. Niby nic, ale oni zaczęłi udzielać "fachowych" porad innym, jak uzyskać stan nirvany, podobny do ich. Czy ja wiem, ile to trwało? Rok może. Potem trzask, prask i już bez świateł reflektorów medialnych się rozeszli. To znaczy czyli jak, to te ich mądrości w końcu życiowe należy naśladować, czy nie naśladować? Nie wiem, pogubiłem się.

gość11.03.2019 10:22

Czytając poniższe komentarze aż ciężko uwierzyć, że ludzie mają w sobie tyle żółci. Boli Was że się chłopakowi powiodło i osiągnął sukces, a wy możecie tylko sobie popisać w necie zza waszych monitorków. Jak brzmią słowa pewnej piosenki "po co czytasz komentarze z frustrowanych miernot"... to chyba o was

Pawel10.03.2019 20:19

Co na to przyjaciel Matusiak ??

Gość10.03.2019 19:37

Co mnie to obchodzi ?? Są ważniejsze sprawy niż jakiś kamil....pytam się czy w grudniu będzie śnieg? ??

Jonasz10.03.2019 19:37

Ludzie nie rozwalajcie mnie. Glik to piłkarz - Dobrze gra w reklamach TV.

Ola10.03.2019 15:15

Kto to jest ten Klik ?

Pokaż wszystkie opinie (15)