Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
12 marca 2019

Czekali na koleżankę, a zostali przeszukani przez policję

Czekali na koleżankę, a zostali przeszukani przez policję
fot. KMP Jastrzębie

Grupę mężczyzn, która w poniedziałkowy wieczór czekała w samochodzie przed domem na koleżankę, spotkała niespodzianka - zostali poddani kontroli przez mundurowych oraz sprawdzeni w policyjnej bazie danych.

W poniedziałek około godziny 19:00 do Komendy Miejskiej Policji dotarła informacja, że przed jednym z domów przy ulicy Podmiejskiej w samochodzie siedzi grupka mężczyzn. Zgłaszająca uznała, że stanowią oni zagrożenie. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze poddali kontroli osoby siedzące w samochodzie oraz sprawdzili ich w policyjnej bazie danych. Tyle „kosztowało” ich czekanie na znajomą.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

"Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!" "Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!"

Narkotykowe żniwa policjantów Narkotykowe żniwa policjantów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
LokuS13.03.2019 9:16

A gdyby się okazało że zgłoszenie było zasadne ?
Może nie byłoby porwania trzyletniej dziewczynki z matką o których tak głośno było w mediach ostatnio... Niestety wtedy nikt nie zauważył jełopów czekających w samochodzie...
Chwila zastanowienia i kwas w pysku... co ?

do Piotr 12.03.2019 20:30

Nie boją się policji, tylko nie żyjemy w panstwie policyjnym, że byle krawęznik wzięty z poboru miernot, będzie mnie przeszukiwał na podstawie enigmatycznego stwierdzenia chorej baby ze stanowię zagrożęnie. Dobrze by było gdyby policjanty umiały ocenić czy jestem czy nie zagrożeniem, a nie od razu rewidować, bo nic innego nie potrafia wykombinować - Myślenie ich boli.

Piotr12.03.2019 18:42

Tak głośno protestują tylko ci, którzy wyraźnie się boją policji. Dobrze, że się ujawniliście. Nie trzeba was szukać.
Ha, ha, ha!

Pawel12.03.2019 18:37

Nie chciała dać kolega tylko jednemu.

Tępy ryl12.03.2019 17:03

Żydów też sprawdzacie? Czy to mowa nienawiści

bigos12.03.2019 16:46

Ta pani co z nudów zadzwoniła na policje, teraz w ramach rekompensaty powinna oddać dwie emerytury na schronisko dla zwierząt.

Pol12.03.2019 15:37

Niedługo na przystanku nie bedzie mozna stac bo inteligeci przyjdą. Co wy pod tymi czapkami macie ja sie pytam. Czy wy badania przechodzicie.

Pokaż wszystkie opinie (15)