Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
12 marca 2019

Czekali na koleżankę, a zostali przeszukani przez policję

Czekali na koleżankę, a zostali przeszukani przez policję
fot. KMP Jastrzębie

Grupę mężczyzn, która w poniedziałkowy wieczór czekała w samochodzie przed domem na koleżankę, spotkała niespodzianka - zostali poddani kontroli przez mundurowych oraz sprawdzeni w policyjnej bazie danych.

W poniedziałek około godziny 19:00 do Komendy Miejskiej Policji dotarła informacja, że przed jednym z domów przy ulicy Podmiejskiej w samochodzie siedzi grupka mężczyzn. Zgłaszająca uznała, że stanowią oni zagrożenie. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze poddali kontroli osoby siedzące w samochodzie oraz sprawdzili ich w policyjnej bazie danych. Tyle „kosztowało” ich czekanie na znajomą.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
LokuS13.03.2019 9:16

A gdyby się okazało że zgłoszenie było zasadne ?
Może nie byłoby porwania trzyletniej dziewczynki z matką o których tak głośno było w mediach ostatnio... Niestety wtedy nikt nie zauważył jełopów czekających w samochodzie...
Chwila zastanowienia i kwas w pysku... co ?

do Piotr 12.03.2019 20:30

Nie boją się policji, tylko nie żyjemy w panstwie policyjnym, że byle krawęznik wzięty z poboru miernot, będzie mnie przeszukiwał na podstawie enigmatycznego stwierdzenia chorej baby ze stanowię zagrożęnie. Dobrze by było gdyby policjanty umiały ocenić czy jestem czy nie zagrożeniem, a nie od razu rewidować, bo nic innego nie potrafia wykombinować - Myślenie ich boli.

Piotr12.03.2019 18:42

Tak głośno protestują tylko ci, którzy wyraźnie się boją policji. Dobrze, że się ujawniliście. Nie trzeba was szukać.
Ha, ha, ha!

Pawel12.03.2019 18:37

Nie chciała dać kolega tylko jednemu.

Tępy ryl12.03.2019 17:03

Żydów też sprawdzacie? Czy to mowa nienawiści

bigos12.03.2019 16:46

Ta pani co z nudów zadzwoniła na policje, teraz w ramach rekompensaty powinna oddać dwie emerytury na schronisko dla zwierząt.

Pol12.03.2019 15:37

Niedługo na przystanku nie bedzie mozna stac bo inteligeci przyjdą. Co wy pod tymi czapkami macie ja sie pytam. Czy wy badania przechodzicie.

Pokaż wszystkie opinie (15)