Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
12 marca 2019

Na pomoc górnikowi z Jastrzębia

Na pomoc górnikowi z Jastrzębia
fot. JSW S.A.

41-letni Miłosz, pracownik Jastrzębskiej Spółki Węglowej, walczy z nowotworem krwi. Do tej batalii potrzebuje pomocy innych osób - poszukuje dawcy szpiku.

1210 potencjalnych nowych dawców szpiku i komórek macierzystych krwi – to rezultat akcji prowadzonej przy wsparciu Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Rejestrację podczas akcji „Wszyscy dla Miłosza!” prowadziła Fundacja DKMS wraz z wolontariuszami.

Akcja trwała niemal dwa tygodnie. Potencjalni dawcy rejestrowali się w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej, ale też w jastrzębskim szpitalu, urzędzie miasta, klubie fitness i kilku galeriach handlowych. W sumie Fundacja DKMS zarejestrowała 1210 nowych osób. Teraz trzeba trzymać kciuki, aby wśród nich znalazł się ten jedyny genetyczny bliźniak dla Miłosza.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wypadek w kopalni JSW Wypadek w kopalni JSW

Znalazł się dawca szpiku dla Miłosza Znalazł się dawca szpiku dla Miłosza

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Lowerboj13.03.2019 7:10

Jestem pod wielkim wrażeniem i zafascynowany wszechobecną na tym forum miłością do bliźniego swego.

Stacyt12.03.2019 19:48

Dla indywidualnego potrzebującego jestem gotowy wstawić się i poddać się próbce na zgodność jeżeli tylko mam zapewnienie,że nie wejdą żadne wyniki do jakiejś bazy danych.w żadnym wypadku poddawać się badaniom na potrzeby fundacji itp.itd.

do Lowerboj 12.03.2019 18:37

Jesteś chorym człowiekiem. Wyrazy współczucia otoczeniu. Jest słabym, zgorzkniałym człowieczkiem. Dlatego gryziesz. My to rozumiemy.

Tępy ryl12.03.2019 14:59

Lovernoj mama odwiązała cię od kaloryfera już

Tępy ryl12.03.2019 14:57

Szkoda że nie napisali ze dkms to niemiecka firma żerująca na polakach wiekszosc z was tego niezrozumie bo gówno tylko w głowie

George12.03.2019 14:36

10.03 A co jest napisane w tytule?

mysz12.03.2019 14:34

ludzie przestańcie.Człowiek potrzebuje pomocy.Górnik ,piekarz,lekarz wszystko mało ważne,Oby się udało.Panie Miłoszu uszy do góry.Musi być dobrze.Pozdrawiam.

Pokaż wszystkie opinie (15)