Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
12 marca 2019

Na pomoc górnikowi z Jastrzębia

Na pomoc górnikowi z Jastrzębia
fot. JSW S.A.

41-letni Miłosz, pracownik Jastrzębskiej Spółki Węglowej, walczy z nowotworem krwi. Do tej batalii potrzebuje pomocy innych osób - poszukuje dawcy szpiku.

1210 potencjalnych nowych dawców szpiku i komórek macierzystych krwi – to rezultat akcji prowadzonej przy wsparciu Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Rejestrację podczas akcji „Wszyscy dla Miłosza!” prowadziła Fundacja DKMS wraz z wolontariuszami.

Akcja trwała niemal dwa tygodnie. Potencjalni dawcy rejestrowali się w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej, ale też w jastrzębskim szpitalu, urzędzie miasta, klubie fitness i kilku galeriach handlowych. W sumie Fundacja DKMS zarejestrowała 1210 nowych osób. Teraz trzeba trzymać kciuki, aby wśród nich znalazł się ten jedyny genetyczny bliźniak dla Miłosza.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Pracownik JSW potrzebuje pomocy Pracownik JSW potrzebuje pomocy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Lowerboj13.03.2019 7:10

Jestem pod wielkim wrażeniem i zafascynowany wszechobecną na tym forum miłością do bliźniego swego.

Stacyt12.03.2019 19:48

Dla indywidualnego potrzebującego jestem gotowy wstawić się i poddać się próbce na zgodność jeżeli tylko mam zapewnienie,że nie wejdą żadne wyniki do jakiejś bazy danych.w żadnym wypadku poddawać się badaniom na potrzeby fundacji itp.itd.

do Lowerboj 12.03.2019 18:37

Jesteś chorym człowiekiem. Wyrazy współczucia otoczeniu. Jest słabym, zgorzkniałym człowieczkiem. Dlatego gryziesz. My to rozumiemy.

Tępy ryl12.03.2019 14:59

Lovernoj mama odwiązała cię od kaloryfera już

Tępy ryl12.03.2019 14:57

Szkoda że nie napisali ze dkms to niemiecka firma żerująca na polakach wiekszosc z was tego niezrozumie bo gówno tylko w głowie

George12.03.2019 14:36

10.03 A co jest napisane w tytule?

mysz12.03.2019 14:34

ludzie przestańcie.Człowiek potrzebuje pomocy.Górnik ,piekarz,lekarz wszystko mało ważne,Oby się udało.Panie Miłoszu uszy do góry.Musi być dobrze.Pozdrawiam.

Pokaż wszystkie opinie (15)