Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
12 marca 2019

Warbus sprzedaje jastrzębskie autobusy

Warbus sprzedaje jastrzębskie autobusy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kolejną odsłoną komunikacyjnego problemu w Jastrzębiu jest zapowiedź firmy Warbus o zamiarze sprzedaży autobusów komunikacji miejskiej. Sprzedający zachwala, że to atrakcyjna oferta 

Wystawienie na sprzedaż jastrzębskiego taboru Warbusa, czyli 39 autobusów, w tym 14 szt. Solaris Urbino 12 z 2016 r. i 25 szt. Scania Citywide 12LF także z 2016 r. Przebiegi pojazdów wahają się od 150 tys. do 220 tys. km. Przewoźnik chce je sprzedać lub przekazać leasing. Cena dla wszystkich pojazdów jest jedna - to 515 000 PLN netto za sztukę (zarówno dla marki Solaris, jak i Scania). Jak podkreśla warszawska spółka - to atrakcyjna oferta dostępna od zaraz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zobacz plan jazdy autobusów w święta Zobacz plan jazdy autobusów w święta

MZK: Będzie nowy rozkład jazdy i ekologiczne autobusy MZK: Będzie nowy rozkład jazdy i ekologiczne autobusy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
Gość15.03.2019 19:22

W Warbusie brakowało zgrania załogi co nie którzy szefostwo traktowali jak kolegów a oni ich mają teraz w du..

Gość zołza z zofiówki 15.03.2019 10:44

No i gitara XD

Gość14.03.2019 8:54

"pracownik warbusa13.03.2019 23:10"

Widzisz sam jak nie zrobisz zadymy, nie będziesz upominał się o swoje to cię każdy puści w kanał, a dobre związki w firmie to połowa sukcesu.

Gość14.03.2019 6:04

Komunikacja zastępczą to jakiś cyrk. Może Pan Lanuszny specjalista d/s systemów transportowych z pensją dyrektora oraz komisja przetargową, przypomni jakie to wymagania zostały zapisane w specyfikacji przetargowej dotyczące autobusów, oraz że miasta i gminy wydały duże pieniądze na system e-bilet który jest zamontowany w autobusach Scanie, Solaris, a który nie działa bo warszawka splajtowała.

Gość14.03.2019 5:50

Większość kierowców Warbusa to emeryt y górnicze oni się nie martwią, reszta ma propozycje pracy w Lublinie albo w Elblągu. Powodzenia.

Gość14.03.2019 5:48

Nie żal mi was, co niektórzy chodzili po terenie zajezdni jak po swoim i mówili że zrobią porządek, to mają, brak pracy, wypłat, opłacanych składek ZUS, chorobowego, ubezpieczenia i świadectw pracy, och maja propozycje pracy w Elblągu albo w Lublinie, dobrze wszyscy wiedzieli co to za firma, trzeba było walczyc o swoje no ale byliście zastraszani.

pracownik warbusa13.03.2019 23:10

Najwięcej mają do powiedzenia jakieś LG i pelikany, którzy nic nie wiedzą, a dyskutują. Dzisiaj było zebranie w związku z sytuacją w jakiej my pracownicy zostaliśmy postawieni. Nie dostaliśmy wypłat i z dnia na dzień zostaliśmy bez pracy. Niestety w tym mieście nikt o tym nie mówi. To, że pracowaliśmy w takiej firmie nie oznacza, że jesteśmy oszustami. Jesteśmy mieszkańcami tego miasta, a o tym jest cisza. Czemu teraz żaden polityk się nie wypowiada? Dlaczego nie zaproponowali pracownikom jakieś pomocy? O górnikach to zaraz głośno ale ich jest więcej. Większa zadyma, większa sensacja to i większe zainteresowanie. Weźcie się do roboty urzędnicy od siedmiu boleści i zróbcie coś z tym bałaganem. Czemu miasto jeszcze czeka? Rozwiązać MZK i niech miasto zorganizuje komunikację we własnym zakresie na zdrowych zasadach. Kierowcy są trzeba ich tylko dobrze nagrodzić za pracę. My też chcemy spokoju.

Pokaż wszystkie opinie (35)