Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
12 marca 2019

Warbus sprzedaje jastrzębskie autobusy

Warbus sprzedaje jastrzębskie autobusy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kolejną odsłoną komunikacyjnego problemu w Jastrzębiu jest zapowiedź firmy Warbus o zamiarze sprzedaży autobusów komunikacji miejskiej. Sprzedający zachwala, że to atrakcyjna oferta 

Wystawienie na sprzedaż jastrzębskiego taboru Warbusa, czyli 39 autobusów, w tym 14 szt. Solaris Urbino 12 z 2016 r. i 25 szt. Scania Citywide 12LF także z 2016 r. Przebiegi pojazdów wahają się od 150 tys. do 220 tys. km. Przewoźnik chce je sprzedać lub przekazać leasing. Cena dla wszystkich pojazdów jest jedna - to 515 000 PLN netto za sztukę (zarówno dla marki Solaris, jak i Scania). Jak podkreśla warszawska spółka - to atrakcyjna oferta dostępna od zaraz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Mniej kursów autobusowych Uwaga! Mniej kursów autobusowych

Dyrektor Biura MZK czeka na pasażerów Dyrektor Biura MZK czeka na pasażerów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
Gość15.03.2019 19:22

W Warbusie brakowało zgrania załogi co nie którzy szefostwo traktowali jak kolegów a oni ich mają teraz w du..

Gość zołza z zofiówki 15.03.2019 10:44

No i gitara XD

Gość14.03.2019 8:54

"pracownik warbusa13.03.2019 23:10"

Widzisz sam jak nie zrobisz zadymy, nie będziesz upominał się o swoje to cię każdy puści w kanał, a dobre związki w firmie to połowa sukcesu.

Gość14.03.2019 6:04

Komunikacja zastępczą to jakiś cyrk. Może Pan Lanuszny specjalista d/s systemów transportowych z pensją dyrektora oraz komisja przetargową, przypomni jakie to wymagania zostały zapisane w specyfikacji przetargowej dotyczące autobusów, oraz że miasta i gminy wydały duże pieniądze na system e-bilet który jest zamontowany w autobusach Scanie, Solaris, a który nie działa bo warszawka splajtowała.

Gość14.03.2019 5:50

Większość kierowców Warbusa to emeryt y górnicze oni się nie martwią, reszta ma propozycje pracy w Lublinie albo w Elblągu. Powodzenia.

Gość14.03.2019 5:48

Nie żal mi was, co niektórzy chodzili po terenie zajezdni jak po swoim i mówili że zrobią porządek, to mają, brak pracy, wypłat, opłacanych składek ZUS, chorobowego, ubezpieczenia i świadectw pracy, och maja propozycje pracy w Elblągu albo w Lublinie, dobrze wszyscy wiedzieli co to za firma, trzeba było walczyc o swoje no ale byliście zastraszani.

pracownik warbusa13.03.2019 23:10

Najwięcej mają do powiedzenia jakieś LG i pelikany, którzy nic nie wiedzą, a dyskutują. Dzisiaj było zebranie w związku z sytuacją w jakiej my pracownicy zostaliśmy postawieni. Nie dostaliśmy wypłat i z dnia na dzień zostaliśmy bez pracy. Niestety w tym mieście nikt o tym nie mówi. To, że pracowaliśmy w takiej firmie nie oznacza, że jesteśmy oszustami. Jesteśmy mieszkańcami tego miasta, a o tym jest cisza. Czemu teraz żaden polityk się nie wypowiada? Dlaczego nie zaproponowali pracownikom jakieś pomocy? O górnikach to zaraz głośno ale ich jest więcej. Większa zadyma, większa sensacja to i większe zainteresowanie. Weźcie się do roboty urzędnicy od siedmiu boleści i zróbcie coś z tym bałaganem. Czemu miasto jeszcze czeka? Rozwiązać MZK i niech miasto zorganizuje komunikację we własnym zakresie na zdrowych zasadach. Kierowcy są trzeba ich tylko dobrze nagrodzić za pracę. My też chcemy spokoju.

Pokaż wszystkie opinie (35)