Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
12 marca 2019

Sukces jastrzębskiego brydża

Sukces jastrzębskiego brydża
fot. JKBS

Podczas XXII Żuławskiego Międzynarodowego Kongresu Brydża Sportowego w Elblągu zawodnicy Stowarzyszenia JKBS Agnieszka Pietrzyk i Michał Wróbel występując w drużynie z Sabiną i Igorem Grzejdziakami ( Synergia Lublin) zdobyli brązowy medal w Zimowych Mistrzostwach Polski Teamów Open na Impy.

Na starcie pojawiło się aż 51 drużyn, z wieloma utytułowanymi zawodnikami z czołówki brydżowej w Polsce. Można śmiało określić, że to największy sukces naszej pary w ich dorobku brydżowym. Piosenka "Dziewczyny lubią brąz"  Ryszarda Rynkowskiego jest jak widać cały czas aktualna. Ale to nie koniec sukcesów autorstwa Agnieszki Pietrzyk. Podczas I Turnieju Kongresowego na Maxy Agnieszka w parze z Andrzejem Pawlakiem (Synis Opole- Andrzej to Mistrz Polski, Mistrz Europy Seniorów, w zeszłym roku reprezentował Polskę w kadrze Open na mistrzostwach w Montecatini) zajęli 2 miejsce ze znakomitym wynikiem prawie 62%. Lekki niedosyt był, bo do zwycięstwa zabrakło naprawdę niewiele, ale należą się wielka brawa.

Dzięki tym wynikom Agnieszka została najlepszą brydżystką całego kongresu w Elblągu otrzymując dodatkową nagrodę rzeczową i stając na pierwszym stopniu podium podczas ceremonii zakończenia. I hymn był, i oklaski były, pozostaje tylko życzyć kolejnych sukcesów.

Autor: Jastrzębski Klub Brydża Sportowego

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dobre występy zawodników JKBS Jastrzębie Dobre występy zawodników JKBS Jastrzębie

Brąz pary z Jastrzębia na turnieju brydżowym Brąz pary z Jastrzębia na turnieju brydżowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Lowerboj26.03.2019 9:05

Brawo! Promujmy jeszcze do tego wszelkiej maści e-sporty to społeczeństwo popadnie w niedołęstwo fizyczne.