Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
14 marca 2019

Namierzyli go nocą i trafił do zakładu karnego

Namierzyli go nocą i trafił do zakładu karnego
fot. KMP Jastrzębie

Poszukiwany listem gończym miał pecha. W nocy został zatrzymany do kontroli, ale podał mundurowym fałszywe dane. Jednak na jaw wyszła jego kryminalna przeszłość. Mężczyzna trafił do zakładu karnego.

W nocy z wtorku na środę, około 1.30 podczas patrolowania ulicy Wielkopolskiej jastrzębscy policjanci zauważyli trzech mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać.

- Podczas legitymowania jeden z mężczyzn próbował oszukać mundurowych, podając im fałszywe dane osobowe. Powodem kłamstwa była chęć uniknięcia odpowiedzialności za swoją kryminalną przeszłość. W wyniku podjętych czynności okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym. Ponadto policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu karę - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Po dopalaczach w piwnicy Po dopalaczach w piwnicy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Lowerboj14.03.2019 6:22

Jakie miasto - taki Al Capone.