Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
14 marca 2019

Uderzył kobietę w 4 miesiącu ciąży i 3-letnie dziecko

Uderzył kobietę w 4 miesiącu ciąży i 3-letnie dziecko
fot. KMP Jastrzębie

We wtorek wieczorem Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju odebrała dramatyczne zgłoszenie - mężczyzna bije kobietę w ciąży oraz 3-letnie dziecko.

Oficer dyżurny jastrzębskiej komendy w trybie pilnym skierował na interwencję policyjny patrol, który udał się na osiedle Zofiówka, włączając sygnalizację świetlną i dźwiękową. Jak poinformowała mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy KMP Jastrzębie-Zdrój, mundurowi przewieźli agresywnego mężczyznę do izby zatrzymań.

- Mężczyzna został dzisiaj doprowadzony przed oblicze prokuratora, a w piątek stanie przed sądem i odpowie za swoje czyny - powiedziała mł. asp. Bogusława Kobeszko.

 Grozi mu do 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miał 2,5 promila - zatrzymali go koledzy i wezwali policję Miał 2,5 promila - zatrzymali go koledzy i wezwali policję

Zaczepił kobietę i groził nożem Zaczepił kobietę i groził nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
byk15.03.2019 16:45

do Lowerboj dlateczego nie? Skoro kobiety chciały równouprawinienia to we wszytskim nie? One moga robic z facetami,co chca stosować przemoc psychiczną, ale też i fizyczna. wmanewrowywać ich w nieswoje dziecko, rolować ile sie da a co facet nie może?

Jonasz14.03.2019 21:50

Jak mało zarabia to i 500+ dostaje. Mówią na osiedlu że ma jakiegoś innego podobno i dlatego ta cała awantura aby pozbyc sie problemu lecz ile w tym prawdy tego nie wiem.

Barbara14.03.2019 20:48

Ale na pierwsze dziecko nie ma 500plus......

P0lki kochają łobuzów14.03.2019 18:46

Wytłumaczcie mi kobiety czemu bierzecie sobie takich badbojów a potem płaczecie że bije i pije. Nie lepiej żeby nie był nieco brzydszy spokojniejszy i z dobrym charakterem. Nigdy was nie zrozumiem

Hmmm...14.03.2019 18:19

Pewnie jakiś z Teheranu...zwolennik Chomeiniego.

Piotr k14.03.2019 18:07

Seboc znasz sytuację? To nie komentuj . Policja za narkotyki wypuszcza A za klepniecie daje sankcje. Policja i prokuratura to największa patologia

Jonasz14.03.2019 17:42

Kochanek na boku ??

Pokaż wszystkie opinie (15)