Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
14 marca 2019

Uderzył kobietę w 4 miesiącu ciąży i 3-letnie dziecko

Uderzył kobietę w 4 miesiącu ciąży i 3-letnie dziecko
fot. KMP Jastrzębie

We wtorek wieczorem Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju odebrała dramatyczne zgłoszenie - mężczyzna bije kobietę w ciąży oraz 3-letnie dziecko.

Oficer dyżurny jastrzębskiej komendy w trybie pilnym skierował na interwencję policyjny patrol, który udał się na osiedle Zofiówka, włączając sygnalizację świetlną i dźwiękową. Jak poinformowała mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy KMP Jastrzębie-Zdrój, mundurowi przewieźli agresywnego mężczyznę do izby zatrzymań.

- Mężczyzna został dzisiaj doprowadzony przed oblicze prokuratora, a w piątek stanie przed sądem i odpowie za swoje czyny - powiedziała mł. asp. Bogusława Kobeszko.

 Grozi mu do 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
byk15.03.2019 16:45

do Lowerboj dlateczego nie? Skoro kobiety chciały równouprawinienia to we wszytskim nie? One moga robic z facetami,co chca stosować przemoc psychiczną, ale też i fizyczna. wmanewrowywać ich w nieswoje dziecko, rolować ile sie da a co facet nie może?

Jonasz14.03.2019 21:50

Jak mało zarabia to i 500+ dostaje. Mówią na osiedlu że ma jakiegoś innego podobno i dlatego ta cała awantura aby pozbyc sie problemu lecz ile w tym prawdy tego nie wiem.

Barbara14.03.2019 20:48

Ale na pierwsze dziecko nie ma 500plus......

P0lki kochają łobuzów14.03.2019 18:46

Wytłumaczcie mi kobiety czemu bierzecie sobie takich badbojów a potem płaczecie że bije i pije. Nie lepiej żeby nie był nieco brzydszy spokojniejszy i z dobrym charakterem. Nigdy was nie zrozumiem

Hmmm...14.03.2019 18:19

Pewnie jakiś z Teheranu...zwolennik Chomeiniego.

Piotr k14.03.2019 18:07

Seboc znasz sytuację? To nie komentuj . Policja za narkotyki wypuszcza A za klepniecie daje sankcje. Policja i prokuratura to największa patologia

Jonasz14.03.2019 17:42

Kochanek na boku ??

Pokaż wszystkie opinie (15)