Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
15 marca 2019

Otwierają tor rolkowy

Otwierają tor rolkowy
fot. UM Jastrzębie

Wielbicieli jazdy na rolkach z pewnością ucieszy ta wiadomość. Niedługo zostanie otwarty tor rolkowy.

Jeśli tylko pogoda dopisze, od poniedziałku na Stadionie Miejskim ponownie będzie można jeździć na rolkach. Tor będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. od 16.00 do 19.00 oraz w soboty i niedziele w godz. od 10.00 do 19.00.

Tor ma 400 m długości i 5 m szerokości. Może być też wykorzystywany przy okazji organizowania innych imprez sportowych, jak na przykład zawody rowerowe. Podczas odbywających się meczów piłkarskich bądź innych dużych wydarzeń na Stadionie Miejskim tor będzie nieczynny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ruszają Dni Jastrzębia-Zdroju Ruszają Dni Jastrzębia-Zdroju

Do wylosowania rejs pod żaglami Do wylosowania rejs pod żaglami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
kler17.03.2019 11:17

A po 19.00 wybieg dla czworonogów.kiboli

do Piotr 16.03.2019 9:05

Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Tajemnicą poliszynela jest, że spółka górnicza działająca na terenie miasta nie wywiązuje się należycie z obowiązku usuwania szkód powstałych z jej winy. Jak widać po stanie dróg odbywa się to za wiedzą urzędników, radnych rady miasta , prezydentów i nie słychać o krokach prawnych podejmowanych przez samorząd celem wyegzekwowania odszkodowania lub naprawy infrastruktury.

Piotr15.03.2019 16:13

Ok, nie krytykuje, zawsze to jakaś zachęta do rozwijania zainteresowań. Jednak trudno nie zauważyć, że miasto wciąż nie potrafi rozwiązać problemu zdegradowanych dróg i chyba to jest dziś pilnym zadaniem w naszym mieście. W zasadzie wydział infrastruktury powinien się nazywać wydział deinfrastruktury. Wielką zasługę w tym obszarze ma Naczelnik, który totalnie nie radzi sobie z tym obszarem. Droga w kierunku Żor nie remontowana od 40 może 50 lat. Droga do Pawłowic całkowicie zdegradowana przez Kopalnie. Droga do Cieszyna składa się z łat. Droga w kierunku Wodzisławia, połamana zdegradowana przez Kopalnie. Trudno zliczyć ile tych dróg nadaje się do odbudowy, łatwiej policzyć te, których stan jest przyzwoity. Broniewskiego, cześć Podhalańskiej, fragment Cieszyńskiej i Mazowieckie, to wszystko. Od lat drogi są wyłącznie łatane. Szkody górnicze, których w mieście jest ogrom, są usuwane fragmentarycznie. Usuwane tylko wybrzuszenia, a już popękania związane z przerwaniem ciągłości i stabilności gruntu już nie. Wygląda to tak, jakby ktoś miał w tym interes. Generalnie patrząc na zarządzanie tym wydziałem można powiedzieć tragedia!!! Pani Prezydent z tą ekipą, która jest UM niczego pani nie zmieni, to tylko trwanie i administrowanie. To miasto potrzebuje ludzi kreatywnych a nie przywiązanych do stanowisk i tytułomanii. W przeciwnym razie to miasto zgnije w marazmie. Na początek proponuję odchudzić o 30% UM, odmłodzić i poszukać ludzi z biznesu - prawdziwego biznesu, nie sklepikowego.

Dżordż prosto z drzewa15.03.2019 11:32

Ale, że jaki zespół? Oceniający? Kogo? Jak? Na jakiej podstawie? Merytorycznej? To zostałem przyjęty, czy nie?

Normalny Dżordż itd15.03.2019 10:08

Właśnie z powodu braku zastanowienia, zdobywa się opinię bezmyślnego. Jednym komentarzem załatwiłeś sobie awans do pustogłowych.
Gratulujemy !
Zespół Oceniający

Dżordż prosto z drzewa15.03.2019 7:34

Ja bym się nie zastanawiał i podszedł do tematu z rozmachem. Ten tor należałoby przeznaczyć jeszcze na żużel.