Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
18 marca 2019

Duże siły policyjne na meczu - video

Duże siły policyjne na meczu - video

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, wraz z policjantami z innych jednostek garnizonu śląskiego, zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami GKS 1962 Jastrzębie i GKS Katowice. Tym razem rozgrywki przebiegły spokojnie.

Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale w całym mieście. Podczas zabezpieczenia tego spotkania nie doszło do żadnych incydentów, ani też zakłócenia spokoju.

W sobotę na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Harcerskiej, rozegrany został mecz piłki nożnej I ligi pomiędzy drużynami GKS 1962 Jastrzębia i GKS Katowice.

- Mecz jastrzębskiej drużyny z drużyną z Katowic od początku traktowany był jako mecz podwyższonego ryzyka. Dlatego też do jego zabezpieczenia skierowano znaczne siły. Nad bezpieczeństwem kibiców czuwali policjanci z jastrzębskiej komendy, katowickiego oddziału prewencji, bielskiego samodzielnego pododdziału prewencji, 8 i 9 kompania nieetatowych pododdziałów prewencji oraz przewodnicy psów służbowych z Katowic, Bielska-Białej i Rybnika, a także zespoły konne z Chorzowa i Częstochowy. Na trybunach zasiadło ponad 3200 osób. Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni na terenie całego miasta. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice obiektu. Policjanci dbali, by każdy z uczestników bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Podczas zabezpieczenia tego spotkania nie doszło do żadnych incydentów, ani też zakłócenia spokoju - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowe krzesełka na Stadionie  Miejskim Nowe krzesełka na Stadionie Miejskim

Ruszają Dni Jastrzębia-Zdroju Ruszają Dni Jastrzębia-Zdroju

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
menel18.03.2019 20:03

czy kluby płacą za ochronę przez policję? Bo jak idzie to z moich podatków to protestuje,wypuścić dzikusów niech się pozabijają ,będzie to z korzyścią dla środowiska ,mniej CO.

gosc 18.03.2019 17:12

no coz kibicowanie w dzisiejszych czasach niewiele ma wspolnego z duchem sportu, przynajmniej w pilce noznej tak jest, gdzie na mecze chodza najwieksze dzikusy wyrwane z domu i tam wlasnie musza sie wykrzyczec. Teraz na meczach jest wszechobecne chamstwo i prostactwo, czesciej uslyszysz przyspiewki obrazajace "kibicow" druzyny przeciwnej niz dopingowanie swojej. Prawda jest taka ze dzikusy chodzace na pilke nozna powinny sie uczyc od kibicow innych dyscyplin

Lowerboj18.03.2019 5:54

A ja naiwny byłem przekonany, że mecz to święto sportu i prawdziwych kibiców, więc po co tam w ogóle Policja?