Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
17 marca 2019

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno
fot. KMP Jastrzębie

W niedzielę około godziny 13:00 służby mundurowe otrzymały zgłoszenie, że młody mężczyzna chce wyskoczyć przez okno z piątego pietra jednego z bloków.

Na miejsce, czyli do jednego z bloków przy ulicy Wrocławskiej przyjechał policyjny patrol, jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz ratownictwo medyczne. Na szczęście do tragedii nie doszło, ponieważ mężczyzna oddał się w ręce funkcjonariuszy policji, którzy przekonali go, aby odstąpił od swojego zamiaru.

Polub i udostępnij
Czytaj też

64-latek zaginął lub ukrywa się 64-latek zaginął lub ukrywa się

Zasnął za kierownicą i doprowadził do zderzenia Zasnął za kierownicą i doprowadził do zderzenia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
...18.03.2019 16:14

Romus zajmi się swoimi problemami. Ten chłopak miał problemy rodzinne i nie wytrzymał psychicznie. Nie łam się kolego teraz będzie dobrze, otrzymasz pomoc.

Romus18.03.2019 11:26

13 latek .... co to sie dzieje teraz malolaty i emocjonalne problemy i w szkole jakies problemy dysleksje udawanki cudanki . Kiedys nie dopomyslenia aby dzieciak na życie chcial sie targnąć za dobrze teraz, dzieci maja w .... rodzinach i efekt ,,bezstresowego wychowania".

Pędzel z długim włosiem18.03.2019 0:44

Ja bym się policjantowi nie oddał.