Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-2°
19 marca 2019

Leżał na poboczu - był poszukiwany

Leżał na poboczu -  był poszukiwany
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Strażnicy miejscy wielokrotnie podejmują interwencję w stosunku do osób nietrzeźwych. Tym razem, że wypicie za dużo trunków wyskokowych przyczyniło się do ujęcia osoby puszukiwanej.

- Około godz. 18.00 przy ul. Spółdzielczej na poboczu drogi leżał nietrzeźwy mężczyzna. Z uwagi na jego zachowanie, odbiegające od typowego w tego rodzaju sprawach, strażnicy przeprowadzili dodatkowe czynności wyjaśniające - informuje Straż Miejska.

Jak się okazało, dzięki czujności mundurowych, ujęty został mężczyzna poszukiwany przez organy ścigania. Przekazano go przybyłym na miejsce policjantom.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Podpalacz mieszkania został aresztowany Podpalacz mieszkania został aresztowany

Pijany kierowca zatrzymany na stacji paliw. Chciał uciec  Pijany kierowca zatrzymany na stacji paliw. Chciał uciec

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
koniorz19.03.2019 9:43

Z uwagi na jego zachowanie, odbiegające od typowego chciał sie zakamuflować w trawie ? byly kumandos może?

Do Dżordża19.03.2019 7:10

Nie wiem, nie znam się ale pewnie chodzi o praktykę i doświadczenie płynące z częstych tego typu działań niż teorie książkową.

Radio Teheran19.03.2019 6:28

Jakie jest typowe zachowanie pijaka w rowie?

Dżordż prosto z drzewa19.03.2019 6:18

"na poboczu drogi leżał nietrzeźwy mężczyzna. Z uwagi na jego zachowanie, odbiegające od typowego w tego rodzaju sprawach" Czyli to znaczy, bo nie rozumiem, jakie to byłoby zachowanie, nie odbiegające od typowego w tego rodzaju sprawach? Czy istnieje jakiś podręcznik, albo może instrukcja, rozpoznawania tego rodzaju spraw?