Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
19 marca 2019

Leżał na poboczu - był poszukiwany

Leżał na poboczu -  był poszukiwany
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Strażnicy miejscy wielokrotnie podejmują interwencję w stosunku do osób nietrzeźwych. Tym razem, że wypicie za dużo trunków wyskokowych przyczyniło się do ujęcia osoby puszukiwanej.

- Około godz. 18.00 przy ul. Spółdzielczej na poboczu drogi leżał nietrzeźwy mężczyzna. Z uwagi na jego zachowanie, odbiegające od typowego w tego rodzaju sprawach, strażnicy przeprowadzili dodatkowe czynności wyjaśniające - informuje Straż Miejska.

Jak się okazało, dzięki czujności mundurowych, ujęty został mężczyzna poszukiwany przez organy ścigania. Przekazano go przybyłym na miejsce policjantom.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekł z kwarantanny. Szukają go służby Uciekł z kwarantanny. Szukają go służby

Mężczyzna popełnił samobójstwo na "Przyjaźni" Mężczyzna popełnił samobójstwo na "Przyjaźni"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
koniorz19.03.2019 9:43

Z uwagi na jego zachowanie, odbiegające od typowego chciał sie zakamuflować w trawie ? byly kumandos może?

Do Dżordża19.03.2019 7:10

Nie wiem, nie znam się ale pewnie chodzi o praktykę i doświadczenie płynące z częstych tego typu działań niż teorie książkową.

Radio Teheran19.03.2019 6:28

Jakie jest typowe zachowanie pijaka w rowie?

Dżordż prosto z drzewa19.03.2019 6:18

"na poboczu drogi leżał nietrzeźwy mężczyzna. Z uwagi na jego zachowanie, odbiegające od typowego w tego rodzaju sprawach" Czyli to znaczy, bo nie rozumiem, jakie to byłoby zachowanie, nie odbiegające od typowego w tego rodzaju sprawach? Czy istnieje jakiś podręcznik, albo może instrukcja, rozpoznawania tego rodzaju spraw?