Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 marca 2019

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię
fot. KMP Jastrzębie

Choć już jutro zawita do nas kalendarzowa wiosna, a pogoda coraz bardziej sprzyja kierowcom, nie można zapominać o rozwadze za kierownicą. Na szczęście niegroźnie zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego doszło w poniedziałek na ulicy Warszawskiej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, około godziny 9.00. Jak ustalili policjanci z jastrzębskiej drogówki, kobieta jadąca renault clio skręcając z ulicy Północnej w ulicę Warszawską straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w latarnię.

- Do zdarzenia w dużej mierze przyczyniła się śliska nawierzchnia. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta była trzeźwa i na szczęście nie doznała żadnych poważnych obrażeń. Za spowodowanie kolizji sprawczyni została ukarana mandatem karnym - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci apelują o ostrożność i o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze! Panująca aura sprawia, że kierujący coraz chętniej mocniej wciskają pedał gazu, jednak warunki na drodze są zdradliwe i niebezpieczne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zasnął za kierownicą i doprowadził do zderzenia Zasnął za kierownicą i doprowadził do zderzenia

Śmierć 31-letniego jastrzębianina na drodze Śmierć 31-letniego jastrzębianina na drodze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!