Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
20 marca 2019

Nowy Level jastrzębskiego górnictwa

Nowy Level jastrzębskiego górnictwa
fot. JSW / Agnieszka Materna

Jastrzębska Spółka Węglowa, a dokładnie spółka-córka JSW Innowacje zachęca pracowników i wynalazców do przekazywania propozycji, mających usprawnić pracę kopalń. W tym celu powstał portal NowyLevel.pl.

 Istnieje sporo podobnych przedsięwzięć na dużym poziomie ogólności, gdzie projekty innowacyjne z różnych branż rywalizują o doradztwo i dotacje. Jednak tam kryterium oceny stanowią prognozowane wyniki - opłacalność projektu, bez względu na inne czynniki, na przykład takie, jak bezpieczeństwo pracowników. Nasz portal będzie pierwszym tego typu miejscem w Internecie i pozwoli na szeroką skalę propagować innowacje w górnictwie oraz koksownictwie - wskazuje Aneta Maciaszczyk, kierownik projektu, w wypowiedzi dla „Solidarności Górniczej”.

- Masz innowacyjny pomysł związany z branżą górnicza? Uważasz, że coś można zrobić lepiej, że coś powinno działać inaczej? Skomplikowana droga od pomysłu do wymiernego efektu może być teraz znacznie prostsza. Wejdź na nowy poziom komunikacji! Przedstaw nam swój pomysł przeanalizujemy go i pokierujemy nim wspólnie. Pomożemy Ci w jego wdrożeniu i komercjalizacji - zachęca spółka na portalu NowyLevel.pl.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy dostali najniższe podwyżki, średnia płaca to 7,2 tys. zł Górnicy dostali najniższe podwyżki, średnia płaca to 7,2 tys. zł

Anna Hetman rozmawiała w Brukseli o środkach na regiony górnicze Anna Hetman rozmawiała w Brukseli o środkach na regiony górnicze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Jo-ha--nys.24.03.2019 9:16

Będzie tak że ja przedstawię pomysł a komisja go odrzuci.Po jakimś czasie pomysł mój zostanie sprzedany innemu.

Gość24.03.2019 0:02

WAZELINA. Sprawdzi się w każdej dziedzinie górnictwa. Wystarczy na Wiki poczytać.

Aghowiec21.03.2019 21:40

Nie warto się angażowac można się narazić pociotkom i rodzinie na nie swoim

Gość21.03.2019 8:10

Level jest, poziomu brak.

werbus20.03.2019 23:10

@do Sygnalista Dziś o 12:40
Na zofiówce w szybowym do robienia rysunków techniczny mają specjalnie zatrudnionego fachowca bo cały dozór tego nie ogarnia ,wszyscy to pociotki ,szwagry albo zięcie.

poszkodowany20.03.2019 15:36

Piszecie o firmach córkach JSW. Mam akurat do czynienia z JSU. Na Zofiówce w Szkoleniowym całe piętro gryzibab. Prezes i kilku niby ważnych co i tak nic nie wiedzą. Na parterze kilka metrów od wejścia do przyjmowania hołoty czyli petentów i klientów 2 wredne baby. Te są zdublowane na każdej kopalni. A jak przyjdzie co do czego to się okazuje że nie sprzedają swojego produktu w formie ubezpieczenia. Tylko gotowe pakiety z PZU.

Do sygnalista20.03.2019 15:31

Audit stanowisk kierowniczych !! To słowo klucz. Jak oni offica nie potrafią obsłużyć to gdzie cos wymyslec hahahah po 5ciu pisarzy na dniowkach dolowych. Tam jest kasa ktora powinna być oszczedzana. Były audity wszystkiego ale tego się boją tknac bo wtedy by trzeba 80 % wrócić do łopaty i na wydobycie .

Pokaż wszystkie opinie (20)