Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°14°
21 marca 2019

Zderzenie samochodów na DGP

Zderzenie samochodów na DGP
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu Drogi Głównej Południowej z ul. Połomską. Powodem było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. 

Kierujący skodą mężczyzna, jadąc od Połomi ul. Połomską, skręcając w lewo w kierunku ul. Rybnickiej, wymusił pierwszeństwo przejazdu na fordzie i doprowadził do zderzenia obu pojazdów. W efekcie kolizji uszkodzeniu uległy oba pojazdy i znak drogowy. Zdarzenie miało miejsce we wtorek.

Kierowcy obu pojazdów jak i reszta uczestników wyszli ze zdarzenia bez obrażeń. Zgodnie z przepisami usunęli pojazdy z drogi, aby nie utrudniać ruchu. Poza drogą załatwili sprawę bez udziału policji spisując oświadczenie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów. Kobieta zignorowała znak STOP Zderzenie samochodów. Kobieta zignorowała znak STOP

Przeżył wybuch metanu. Wyszedł ze szpitala Przeżył wybuch metanu. Wyszedł ze szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
daktyloskop21.03.2019 6:58

@Dżordż prosto z drzewa ....Pewnie zostawił mu odcisk palca na czole

pieszy21.03.2019 6:50

Temu co wymusił pierwszeństwo zabrać prawo jazdy na 10 lat i po tym okresie ponowny pełny egzamin .Jakieś opory macie przed tym ?

Dżordż prosto z drzewa21.03.2019 6:40

W dobie, kiedy nie trzeba przy sobie mieć dowodu rejestracyjnego ani ubezpieczenia OC i spisali oświadczenie bez udziału Policji, to życzę powodzenia w późniejszym dochodzeniu odszkodowania ofiary kolizji od sprawcy.