Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
21 marca 2019

Zderzenie samochodów na DGP

Zderzenie samochodów na DGP
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu Drogi Głównej Południowej z ul. Połomską. Powodem było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. 

Kierujący skodą mężczyzna, jadąc od Połomi ul. Połomską, skręcając w lewo w kierunku ul. Rybnickiej, wymusił pierwszeństwo przejazdu na fordzie i doprowadził do zderzenia obu pojazdów. W efekcie kolizji uszkodzeniu uległy oba pojazdy i znak drogowy. Zdarzenie miało miejsce we wtorek.

Kierowcy obu pojazdów jak i reszta uczestników wyszli ze zdarzenia bez obrażeń. Zgodnie z przepisami usunęli pojazdy z drogi, aby nie utrudniać ruchu. Poza drogą załatwili sprawę bez udziału policji spisując oświadczenie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijany 68-letni kierowca wpadł w ręce drogówki Pijany 68-letni kierowca wpadł w ręce drogówki

Karambol na Cieszyńskiej przez... otwarte drzwi Karambol na Cieszyńskiej przez... otwarte drzwi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
daktyloskop21.03.2019 6:58

@Dżordż prosto z drzewa ....Pewnie zostawił mu odcisk palca na czole

pieszy21.03.2019 6:50

Temu co wymusił pierwszeństwo zabrać prawo jazdy na 10 lat i po tym okresie ponowny pełny egzamin .Jakieś opory macie przed tym ?

Dżordż prosto z drzewa21.03.2019 6:40

W dobie, kiedy nie trzeba przy sobie mieć dowodu rejestracyjnego ani ubezpieczenia OC i spisali oświadczenie bez udziału Policji, to życzę powodzenia w późniejszym dochodzeniu odszkodowania ofiary kolizji od sprawcy.