Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
22 marca 2019

Bura Suka gotowa do spalenia (video)

Bura Suka gotowa do spalenia (video)
fot. KMP Jastrzębie

Motocyklowe pożegnanie zimy, czyli spalenie Burej Suki odbędzie się w najbliższą sobotę. Kukła gotowa jest już do tego, aby rzucić ją w płomienie.

Miejscem, gdzie zapłonie stos z Burą Suką jest tereny przyległy do byłego Dworca PKP Moszczenica. Jednak wcześniej, bo o godz. 14:30 nastąpi start parady motocyklowej z parkingu przed restauracją Mc’Donalds. Następnie odbędzie się przejazd trasą o długości ok. 8 km ulicami: Porozumień Jastrzębskich, Warszawską, Północną, al. Piłsudskiego, al. Jana Pawła II, Armii Krajowej i Ranoszka.

Głównym punktem programu będzie spalenie Burej Suki, ale nie tylko. Zaplanowano również występ zespołu Dylematronika. Mocne brzemiennie w wykonaniu tej grupy z pewnością uatrakcyjni sobotnią imprezę. Warto przyjść i posłuchać nawet, jeśli nie jest się fanem motocyklów.

Organizatorzy zadbali nie tylko o strawę dla ducha, ale również ciała. Tak, aby można było spokojnie imprezować do rana.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Ślisko na drogach Uwaga! Ślisko na drogach

Majówka w sportowym wydaniu - czy jesteś spakowany na wyjazd? Majówka w sportowym wydaniu - czy jesteś spakowany na wyjazd?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
Ogień 26.03.2019 12:52

Jeśli chodzi o święta w kościele chrześcijańskim to 90% z nich wywodzi się z tradycji lub wręcz z pogaństwa, więc proszę zamknąć się i nie gadać głupio, że ktoś promuje to albo tamto.
Jeśli chodzi o "skażenie środowiska" i hałas nie do zniesienia to powiem tak , im wiecej nas jest tym bardziej dotrze to malutkich główek, że jesteśmy na drogach, dzięki temu mniej nas zginie. Życie nie ma ceny, a jeśli ktoś myśli inaczej to pogadamy jak ktoś bliski będzie ci umierał.

do Brono25.03.2019 9:33

A moja żona ma na imię Marzanna i ...... i kto pali jej podobiznę to ...
Gościu wymyśl coś fajnego spraw by ludzie się bawili. Widać jesteś z tych co nic nie organizowali ale zawsze narzekali. A szczytem bezczelności jest mieszanie do tego dzieci.

wrr25.03.2019 7:52

Jestem motocyklistą, ale palenie materiałów pcv, syntetycznych nie mieści się w głowie - mają rok czasu, mogli by ją ulepić z papieru ... ale po co... wystawić im mandat za palenie plastików.

Dżordż prosto z drzewa25.03.2019 6:01

@likus33 Tatuś?

Brono24.03.2019 21:22

Nazwa Bura suka,to uwłaczająca nazwa dla topienia marzanny
Tam są też dzieci i jak można dać taką nazwę. To świadczy o tych co tak nazwali marzannę.

Gość23.03.2019 23:45

Spalić Burą Sukę!

burmistrz z nowego roku23.03.2019 22:26

super imprezka!!!!

Pokaż wszystkie opinie (28)