Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
Eko Okna
22 marca 2019

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja
fot. pixabay

W czwartek około godziny 22:00 Komenda Miejska Policji otrzymała zgłoszenie od kobiety, że mąż nie pozwala jej opuścić mieszkania.

Na miejsce, czyli do jednego z bloków przy ulicy Zielonej, udał się policyjny patrol. Funkcjonariusze ustalili, że między małżonkami doszło do kłótni. Mężczyzna nie pozwolił żonie wyjść do sklepu po piwo, ponieważ obawiał się o jej bezpieczeństwo. W obecności mundurowych strony doszły do porozumienia. Nie stwierdzono zagrożenia zdrowia i życia uczestników sporu.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

"Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!" "Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!"

Narkotykowe żniwa policjantów Narkotykowe żniwa policjantów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Brono24.03.2019 21:14

Tak to jest jak weźmie się głupia babę i z głupia baba się siedzi.

do Odi23.03.2019 7:53

Zgadza się. Zadziwiające jest to, że instytucje i stanowiska, które są powołane do wspierania rodzin patologicznych (OPS, kuratorzy sadowi, asystenci rodzin) nic z tym nie robią lub udają, że coś robią. W szkołach jest sporo takich dzieci- zaniedbane, brudne, głodne, nierealizujące obowiązku szkolnego (bo rodzic nie jest w stanie wyprawić dziecka do szkoły). Rodziny te mają najczęściej kuratora albo asystenta rodziny. Ale szkoła ich nigdy nie widziała, nikt się ze szkołą nie kontaktował. To szkoła szuka kontaktu z tymi instytucjami i najczęściej słyszy - my nic nie możemy...

Odi22.03.2019 10:08

Większoś ludzi to w patologi wyrośli i dalej patologię tworzą, bo nie znają prawidłowych wzorców i Jastrzębie się kręci. Szkoda, że ciężko wyjść z takich środowisk, szkoda dzieci, że nie mogą odciąć się ,żyć i rozwijać się w normalności, bo nie ma kto im pomóc, to jest najsmutniejsze. I ta presja otoczenia, wyśmiewanie.Naprawdę szkoda takich dzieci.

Smolka 22.03.2019 9:32

A pomyślała ze zadzwoni drugi raz powie ze ja mąż pobił a niebiescy go zawiną i już nie kupi jednej butelki tylko cała skrzynkę piwa. Męża nie ma to nikt jej nie zabroni.

Radio Teheran22.03.2019 8:30

"Nie stwierdzono zagrożenia zdrowia i życia uczestników sporu"

No nie wiem, niedopita zona moze byc grozna.

jur 22.03.2019 7:45

Nie wierzę ...

Oko proroka22.03.2019 7:41

Po piwo to może skoczyć o każdej godzinie dnia i nocy głupi gość chyba że była potrzebna do innej "pracy"

Pokaż wszystkie opinie (8)