Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
22 marca 2019

Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Drogówka wlepia mandaty za prędkość
fot. KMP Jastrzębie

Dzisiaj Policja szczególnie ma na oku kierowców, którzy przekroczą dozwoloną prędkość kierowania pojazdem. Mundurowi nie będą pobłażliwi.

Akcja jastrzębskich policjantów ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu i uniemożliwienie dalszej jazdy piratom drogowym oraz nietrzeźwym kierującym.

- Do realizacji przydzielonych zadań zaangażowani zostali przede wszystkim policjanci drogówki. Mundurowi będą starali dotrzeć się do wszystkich miejsc, w których kierowcy najczęściej przekraczają dozwoloną prędkość. Akcja zakończy się dzisiaj o godzinie 22.00 - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyźni mieli przy sobie 4,6 kg narkotyków Mężczyźni mieli przy sobie 4,6 kg narkotyków

Sprzedała papierosy 15-latce. Zapłaci mandat Sprzedała papierosy 15-latce. Zapłaci mandat

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
kev25.03.2019 11:21

to teraz wyszło kto z yanosikem nie jeździ

do Dżordż25.03.2019 10:14

,,Jednemu wystarczą dwa słowa a drugiemu to i referatu mało " powiadał Anatolij Władimirowicz Sofronow .

ala25.03.2019 9:41

A ja powiem tak..... wypadki na przejściach powodują piesi. Kiedyś trzeba było się zatrzymać popatrzeć upwenić i przejść. Dziś pieszy jest jaki jest. Dziwne że w Czechach nie mają takiego problemu. Tam pieszy nie ma pierwszeństwa. A co do kontroli TAK powinny być często. Ale nie na drogach wylotowych. niech staną na wielkopolskiej, czy granicznej.

Dżordż prosto z drzewa25.03.2019 9:01

Dokładnie, ciężko zrozumieć, że ktoś wyraża swoje zdanie w kwestii pouczania Policji co ma robić i z jaką częstotliwością, i domaga się zrozumienia, podczas kiedy samemu nie grzeczy polszczyzną. To jest żałosne!

do Dżordż 25.03.2019 7:10

No i co że napisał z błędem ciężko ci zrozumieć co napisał czy jak .

Dżordż prosto z drzewa25.03.2019 6:00

@Gość "Jestem za częstrzymi kontrolami" pisowni w słowniku ortograficznym. Wszak Polacy, nie gęsi, prawda?

Gość24.03.2019 20:06

Jestem za częstrzymi kontrolami prędkości bez ogłaszania wcześniej.Wracając dzisiaj z WodzIsławia wyprzedził wszystkie auta jeden SWD linia ciągła zakręt pod górkę przejechał na czerwonym bylam w szoku mając nadzieję że nikomu nie wyrządzi krzywdy udało mu się ale mam nadzieję że do czasu zwykły Świr.

Pokaż wszystkie opinie (30)