Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
25 marca 2019

Zamknęła się w łazience i chciała ze sobą skończyć

Zamknęła się w łazience i chciała ze sobą skończyć
fot. KMP Jastrzębie

W sobotę wieczorem do Centrum Powiadamiania Ratunkowego dotarło dramatyczne zgłoszenie – kobieta zamknęła się w łazience, mówiąc ze chce popełnić samobójstwo.

Na miejsce, czyli do jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Turystycznej, natychmiast wysłano policyjny patrol. Na szczęście nie doszło do najgorszego. W  obecności funkcjonariuszy kobieta wyszła z łazienki. W obawie o jej zdrowie i życie wezwano zespół ratownictwa medycznego. Lokatorka została odwieziona na konsultacje do Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość29.03.2019 10:04

Na konsultacje czyli pobyt minimum 3 tygodniowy

Lelum polelum25.03.2019 10:10

@Gość Trafna i bardzo rzeczowa wypowiedź. A przy tym zawierająca cały szereg argumentów, nie podlegających dyskusji. Skąd Ty brachu czerpiesz taką wiedzę? Powinieneś publikować swoje dydaktyczne matariały naukowe.

Gość25.03.2019 7:31

Jednak się mylisz..

Lowerboj25.03.2019 6:16

Na konsultacje do Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku? Czy osoba niepoczytalna zanim targnie się na życie dzwoni świadomie po ratunek i czeka na niego cierpliwie? Nie sądzę, ale mogę się mylić.