Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
25 marca 2019

Zamknęła się w łazience i chciała ze sobą skończyć

Zamknęła się w łazience i chciała ze sobą skończyć
fot. KMP Jastrzębie

W sobotę wieczorem do Centrum Powiadamiania Ratunkowego dotarło dramatyczne zgłoszenie – kobieta zamknęła się w łazience, mówiąc ze chce popełnić samobójstwo.

Na miejsce, czyli do jednego z mieszkań w bloku przy ulicy Turystycznej, natychmiast wysłano policyjny patrol. Na szczęście nie doszło do najgorszego. W  obecności funkcjonariuszy kobieta wyszła z łazienki. W obawie o jej zdrowie i życie wezwano zespół ratownictwa medycznego. Lokatorka została odwieziona na konsultacje do Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bazgrał po ścianach  i zatrzymał go policjant Bazgrał po ścianach i zatrzymał go policjant

Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość29.03.2019 10:04

Na konsultacje czyli pobyt minimum 3 tygodniowy

Lelum polelum25.03.2019 10:10

@Gość Trafna i bardzo rzeczowa wypowiedź. A przy tym zawierająca cały szereg argumentów, nie podlegających dyskusji. Skąd Ty brachu czerpiesz taką wiedzę? Powinieneś publikować swoje dydaktyczne matariały naukowe.

Gość25.03.2019 7:31

Jednak się mylisz..

Lowerboj25.03.2019 6:16

Na konsultacje do Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku? Czy osoba niepoczytalna zanim targnie się na życie dzwoni świadomie po ratunek i czeka na niego cierpliwie? Nie sądzę, ale mogę się mylić.