Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
26 marca 2019

Uwaga! Nie dotykajcie brunatnych krążków

Uwaga! Nie dotykajcie brunatnych krążków
fot. pixabay

Na początku kwietnia na terenie województwa śląskiego będzie rozkładana szczepionka dla lisów przeciwko wściekliźnie.  

Szczepionka ma postać małych brunatnych krążków, zostanie zrzucona z samolotów. Śląski Wojewódzki Lekarz Weterynarii apeluje żeby nie podnosić szczepionek.  W przypadku otwarcia należy bezzwłocznie umyć wodą  z mydłem te części ciała, które zetknęły się ze szczepionką i skontaktować się z lekarzem medycyny. Wszelkie informacje dodatkowe udzielane będą pod numerem telefonu 32 42 88 615.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ostrożnie! Te kapsułki zawierają wirusa wścieklizny Ostrożnie! Te kapsułki zawierają wirusa wścieklizny

Seniorzy mogą skorzystać z darmowych szczepionek Seniorzy mogą skorzystać z darmowych szczepionek

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
biolog27.03.2019 20:49

''do zoologów wszelkiej maści'' aleś ty ''zoolog'' jak z koziej d...y trąbka, wyguglaj se wpierw podstawowe wiadomości zanim głupoty następnym razem będziesz pisał

Gość cytat z innego wątku27.03.2019 11:34

do Lowerboj | 26/03 godz. 14:27

Lowerboj Ty chyba jesteś niedocenionym i mądrym ponad wszystko tępym górnikiem z dolnej wnęki. Ujawniłeś się kilka tygodni temu i to ze zdwojona siłą. A skąd takie stwierdzenie? To okres odejść masowo emerytów żeby dobrze wyjąć na swoim. Nie masz z kim pogadać na swoim słabym poziomie bo dzieci ciut mądrzejsze w szkole, żona w robocie to internet ci zaspokaja żądzę głupiego pisania na forach.
Z resztą jest tu jeszcze kilku niespełnionych intelektualnie emerytów górniczych.

Lowerboj27.03.2019 6:13

@do zoologów wszelkiej maści Urzekła mnie twoja historia. Ileż w niej wigoru, empatii i miłości do bliźniego swego. Jestem pod wielkim wrażeniem kultury osobistej wychowanka katolickiej tradycji narodowej. Brawo!

do zoologów wszelkiej maści26.03.2019 19:48

Niedźwiedź Brunatny to gatunek jeden z wielu....
Panda to nie niedźwiedź a torbacz. Tak samo jak koala.
A niedźwiedź Polarny jest koloru. No właśnie. Sama skóra jest koloru czarnego a futro ma przezroczyste. Włoski są puste w środku i właśnie to widzimy jako biały kolor. Co do pustości włosków to tak samo ja większość waszych zawartości głów - też macie puste i z braku laku piszecie głupoty.

Lowerboj26.03.2019 12:44

Gdzie wy klocek na tym zdjęciu widzicie? Klocek to jest lego albo kupka mojego piesiunia jorka. Brunatnego zresztą. To na zdjęciu przypomina raczej kostkę czekolady albo wyrobu czekoladopodobnego rodem z PRL. Krążek to obrączka przecież na przykład. Taka piosenka ludowo-katolicko-biesiadna była "Krążek, złoty krążek".

Krążek26.03.2019 11:45

Patrzę kilka minut na to zdjęcie i nie widzę krążka tylko kwadratowy klocek.

KAZ26.03.2019 10:50

Nareszcie. Zjem parę żeby się zabezpieczyć bo często przebywam wśród dziczy.

Pokaż wszystkie opinie (10)