Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
27 marca 2019

MZK dziękuje pasażerom za wyrozumiałość

MZK dziękuje pasażerom za wyrozumiałość
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W Jastrzębiu nadal funkcjonuje komunikacja zastępcza, która realizuje kursy dotąd wykonywane przez firmę Warbus. MZK dziękuje pasażerom za wyrozumiałość w związku z zaistniałą sytuacją. 

- Zdajemy sobie sprawę z utrudnień, z jakimi borykają się na co dzień pasażerowie. Zrozumiałe jest rozgoryczenie i nerwowość wielu z nich. Pragniemy jednak podkreślić, że zdecydowana większość osób kontaktujących się z Biurem MZK wykazuje bardzo duże zrozumienie. Spotkamy się z przejawami wyrozumiałości, cierpliwości, a nawet wsparcia, za co raz jeszcze dziękujemy - mówi Rafał Jabłoński, rzecznik prasowy Międzygminnego Związku Komunikacyjnego w Jastrzebiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

MZK: Tańsze bilety do Wodzisławia i Rybnika MZK: Tańsze bilety do Wodzisławia i Rybnika

Uwaga! Nowy rozkład jazdy MZK Uwaga! Nowy rozkład jazdy MZK

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (41)
Lolo 30.03.2019 22:37

Do ooo.
Po dziękujcie wszem dyrektorowi i waszym dypozytorom którzy o wszystkim wiedzieli i robili was w walą ...
A wy jak te osly pracowaliscie po 12 godzin teraz podziękujcie im tak jak w piątek Pawłowi Sz.

Lolo 30.03.2019 22:31

Ten Jabłoński kłamie jak .... tak samo miało być dobrze i cudownie i w 100 procentach wykonywanych kursów przez Warbusa i nue ma lepszej firmy niż Warbus ... I teraz pie.... takie głupoty ze ludzie im wspólczuja ... Wspólczuja twojej głupocie i twoim kłamstwom

Zdegustowany28.03.2019 23:40

Gdyby można było cofnąć czas nikt by już na takiego prezydenta nie zaglosowal. Jastrzebie w tej chwili jest najgorszym i najbrudniejszym miastem na Śląsku. A komunikacja miejska....duma Anki i Grazyny

DO Ooo28.03.2019 11:27

A jak uciekali do Werbusa to z reszty się śmiali. To mogło być?

Ooo28.03.2019 8:13

A o kierowcach z warbusa nikt nic nie napiszę ..... 40 osób bez pracy bez kasy....A jastrzebie milczy to o jakiej komunikacji my mówimy????

Janusz Dzban28.03.2019 6:11

Ja tam nie wiem o co to całe larum? Autobusy jeżdżą punktualnie, żaden jeszcze nie wypadł z linii, ktorą codziennie jeżdżę do najlepszego gimnazjum w mieście. Natomiast same autobusy zawsze umyte z zewnątrz i posprzątane w środku, przy każdym miejscu port USB na doładowanie smartfona, a w powietrzu Wi-Fi. Tylko pieniacze i sfrustrowani górnicy chyba na tym forum piszą. Komunkacja miejska jest najlepsza w całej galaktyce!

pasażer27.03.2019 22:09

Ciekawe czy ktoś z Mzk śledzi te komentarze i ma na myśli dobro pasażerów. Jakoś przestaję mieć nadzieję.

Pokaż wszystkie opinie (41)