Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
28 marca 2019

Marihuana na Harcerskiej i 3 lata więzienia

Marihuana na Harcerskiej i 3 lata więzienia
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci zatrzymali, na ulicy Harcerskiej, do kontroli mazdę, którą podróżowało 5 osób.  W samochodzie znajdowały się substancje narkotyczne.

Obok jednego z pasażerów mundurowi znaleźli plastikowe pudełko po tabletkach. Jak się później okazało w środku znajdował się susz roślinny.

- Jak się okazało, w środku znajdował się susz roślinny, a jeden z pasażerów przyznał się, że to jego własność. Policjanci zabezpieczyli znalezioną substancję. Wstępne badania wykazały, że jest to marihuana. Za posiadanie nielegalnego suszu mężczyźnie grożą 3 lata więzienia - mówi mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

73-letni pijany kierowca doprowadził do zderzenia 73-letni pijany kierowca doprowadził do zderzenia

Zderzenie czterech samochodów Zderzenie czterech samochodów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Jonasz29.03.2019 22:46

Wsadził maryche na 3 lata tylko za co ??

Do TPW29.03.2019 14:25

To pewnie wszyscy ćpuni to zaczeli od picia a potem twarde narkotyki . Pomyśl zanim coś napiszesz alkoholik to alkoholik a ćpun to ćpun . Kto jest bardziej nieobliczalny

Gość28.03.2019 21:26

Artykuł, jak i komentarze wskazują na to, że w Jastrzębiu jest jak na prowincji bynajmniej europejskiej.

agent tomek28.03.2019 20:32

haban z pepików same liście to nawet obok skuna nie leżało XD
trzymaj się wariat pdw

Ryjek28.03.2019 19:13

Czy policja w Polsce może sobie ot tak zatrzymywać i przeszukiwać przypadkowych ludzi - na zasadzie, a nuż coś się znajdzie? Chyba nie.... w teorii.

TPW28.03.2019 12:47

Do Janusz Dzban: podpis wybrałeś idealny dla ciebie? Zniewolony mózg masz. Powinni wodę wycofać ze sklepów, a w jej miejsce zalegalizować marihuanę. Po marihuanie jedyne co możesz zrobić komuś to wyczyścić lodówkę, i śmiać się zbyt głośno. Alkohol to przemoc i wiele nieszczęścia! Ale Janusz Dzban wie lepiej bo mu w TV powiedzieli, a najprawdopodobniej jest wielki fanem pewnej amerykańskiej stacji telewizyjnej, która prężnie, od wielu pierze mózgi Polakom. Zreszta sam jej założyciel bym mistrzem propagandy czerwonych!

Seboc28.03.2019 11:56

Moja siostra posiada lecznicza marychę, ma dziecko z epilepsja. Ta lecznicza kosztuje w aptece 60 zł, ciekawe jak by ja drasnęła ja policja , dostaje receptę na 10g zawsze ale była by zwala. Ciekawe ile może jej grozić za to pozbawienia wolności.

Kazik28.03.2019 9:22

Może to była lecznicza marichuana ??

Janusz Dzban28.03.2019 6:51

Tak, tak. Grożą mu 3 lata, ale tylko grożą. A dlaczego nie 30 lat? Bo też by ich równie dobrze nie dostał. Będzie miał co najwyżej rok na dwa w zawieszeniu. Rozejdzie się po kościach, a policjanci nabili swoje statystyki i tyle.

Pokaż wszystkie opinie (9)