Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
29 marca 2019

Będzie kontrola izby przyjęć

Będzie kontrola izby przyjęć
fot. WSS2

Dramatyczne wydarzenia, jakie miały ostatnio miejsce na izbach przyjęć śląskich szpitali skłoniły ministra zdrowia do przeprowadzenia kontroli. Także szpitale w naszym województwie będą podlegały tej procedurze.

Wojewoda śląski przystępuje do kontroli szpitalnych oddziałów ratunkowych i izb przyjęć.

- Na prośbę wiceminister zdrowia Józefy Szczurek-Żelazko ruszają kontrole szpitalnych oddziałów ratunkowych w naszym województwie - poinformował Śląski Urząd Wojewódzki.

Kontrole przeprowadzą pracownicy wydziału zdrowia ŚUW oraz konsultanci wojewódzcy w dziedzinie ginekologii i położnictwa, neurologii oraz medycyny ratunkowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Piłkarze GieKSy w szpitalu Piłkarze GieKSy w szpitalu

Jak trafić na pogotowie? Uwaga! Zmiany Jak trafić na pogotowie? Uwaga! Zmiany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Gość02.04.2019 14:17

W Polsce Szpital to jest umieralnia strach mnie ogarnia mam nadzieje nie trafić tam nigdy

W. 02.04.2019 7:42

Bardzo się dziwię, że w momencie kiedy do takich wydarzeń dochodzi na terenie Śląska "nasza" Izba Przyjęć tak sobie pogrywa z ludźmi. W środę trafiłam tam z Mamą, którą przywiozło pogotowie. Na korytarzu Pani w wieku ok. 55 lat opowiadała, że ma niesamowity ból pod kolanem, że nie wie co się dzieje. Od 18 (a była 23.00) Pani dostała zastrzyk przeciwbólowy, widziało ją dwóch ortopedów którzy nie stwierdzili problemu ortopedycznego, a aktualnie czekała na następną konsultację. Serio ?!
Moja mama przez godzinę czekała na konsultację laryngologiczną, w końcu poprosiłyśmy, że same pojedziemy na oddział. Tam w 5 minut załatwiłyśmy sprawę- Pani doktor nic nie wiedziała o tym, że ktoś na nią czeka na Izbie. Serio ?!
Byłam tam ok. dwie godziny i widziałam tylko dwie historie. Ile jest takich codziennie ?

Widziały gały, na kogo głosowały01.04.2019 9:08

Jak mniemam, oprócz podania do publicznej wiadomości informacji o samej kontroli, równie medialnym tematem będzie raport pokontrolny, ze szczególnym uwzględnieniem osób pociągniętych do odpowiedzialności?

Ania31.03.2019 23:17

Ten "szpital" to porażka. Panią z oiom życzę farta w życiu. Kolejne "damy" vs wiesniaczki.

xxx31.03.2019 12:45

jedynie kara pozbawienia wolności by coś wniosła do rozwoju sytuacji. policja powinna weryfikować każde zawiadomienie, opodatkować lekarzy wkoncu uczyli się za nasze pieniądze, za nasze pieniądze dostają wypłatę a jak widać traktują swojego płatnika w większości to zeto szacunku, zrozumienia i pomocy. Ale po pieniądze to sięgają. Gdyby nie my i nasze składki na NFZ to zbierali by puszki z kosza.

Gość31.03.2019 8:27

Bardzo dobrze, bo oni myślą że wszystko im wolno. Ślubowali pomagać.

szczepionkowy faszyzm30.03.2019 23:19

Powinni być po każdej wizycie pacjenta oceniani. Jak dużo minusów: 500zł po premii! W moment nauczyli by sie szacunku do ludzi...

Pokaż wszystkie opinie (21)