Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
30 marca 2019

Wtargnął do domu byłej żony i zasnął

Wtargnął do domu byłej żony i zasnął

Policjanci zatrzymali 70-letniego mężczyznę, który wtargnął do domu byłej żony pod pretekstem odbioru swoich rzeczy. Zanim zdążył cokolwiek zabrać, zasnął na kanapie.

W piątek po południu mundurowi zostali wezwani na ulicę Traugutta. Kobieta zadzwoniła na numer alarmowy, z prośbą o skierowanie patrolu, ponieważ jej były mąż wtargnął do jej domu i nie chce wyjść. Ponadto w związku ze znęcaniem się nad nią, sąd wydał orzeczenie nakazujące mu wyprowadzkę do końca 2018 roku, a ten zrobił to dopiero na początku marca.

- Policjanci przyjechali na miejsce, a zgłaszająca wskazała mundurowym pokój, w którym miał przebywać mężczyzna. Jak się okazało był on tak pijany, że zanim patrol dojechał na miejsce, ten uciął sobie drzemkę. Badanie wykazało, że miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Teraz nieproszony gość trzeźwieje w policyjnym areszcie, a za niezastosowanie się do wyroku sądu i zakłócenie miru domowego ponownie odpowie przed wymiarem sprawiedliwości. Grozi mu kara do 5 lat więzienia - informuj mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

16-latek jechał na lewych tablicach bez uprawnień 16-latek jechał na lewych tablicach bez uprawnień

Włamał się do cukierni, ukradł lizaki i sok Włamał się do cukierni, ukradł lizaki i sok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
TPW01.04.2019 21:30

Dobrze ze nie ćpał marihuaniny, tylko wódeczkę pił.

Zorientowany31.03.2019 0:11

Ta kobieta prosiła o interwencję niejednokrotnie, policja poradziła jej aby zabić drzwi gwożdziami (olewali sprawę)

Sąsiadka30.03.2019 19:58

Co to za bzdury ktoś wypisuję w tym artykule, policja miała problem z wykonaniem interwencji.

Hmmm...30.03.2019 15:47

Hehe...radiowiec z Teheranu daje na maxa :)