Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
1 kwietnia 2019

Zebrali 50 worków śmieci w okolicy Kyndry

Zebrali 50 worków śmieci w okolicy Kyndry

Z okazji nadchodzącego Dnia Ziemi, w piątek i sobotę mieszkańcy ulicy Gołębiej w Jastrzębiu Zdroju zorganizowali, jak co roku, społeczne sprzątanie terenów nad rzeką Gmyrdek oraz lasu Kyndra.

- Te okolice są chętnie odwiedzane przez mieszkańców naszego miasta. Ludzie chętnie chodzą tutaj na spacery, uprawiają biegi czy jeżdżą na rowerach. Wśród śmieci głównie były plastikowe torby, puszki, butelki, opakowania po papierosach, ale można było znaleźć także opony, stare meble oraz wiele różnych nietypowych śmieci. Polecamy, żeby za wzorem ulicy Gołębiej posprzątać swoje okolice - mówiła jedna z mieszkanek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wzrośnie opłata za wywóz śmieci? Wzrośnie opłata za wywóz śmieci?

Powiedzą jak segregować odpady Powiedzą jak segregować odpady

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
do Szczapa21.05.2019 13:26

Ty to musisz mieć chyba wyjątkowo sterylnie w okolicy...:))))

Gość01.04.2019 23:21

Piękna inicjatywa. Brawo!

Szczapa01.04.2019 18:21

Szukają frajerów co zrobią robotę za magistrat .

Józek01.04.2019 18:19

Mówicie społeczne sprzątanie a gdzie straż miejska która nie potrafi złapać takich cwaniaków co zaśmiecają dlaczego nie ma wysokich kar finansowych minimum 50-tysięcy złoty

Jastrzębianin01.04.2019 12:15

Super inicjatywa. Gdyby wszyscy dbali o swoją okolice ......

ma01.04.2019 9:44

przez cały rok wrzucali,aby teraz aferę zrobić i posprzątać

Widziały gały, na kogo głosowały01.04.2019 9:05

"Ludzie chętnie chodzą tutaj na spacery, uprawiają biegi czy jeżdżą na rowerach." A pozostawiają po sobie "plastikowe torby, puszki, butelki, opakowania po papierosach, ale można było znaleźć także opony, stare meble oraz wiele różnych nietypowych śmieci." Zakazać wstępu do jastrzębskiej puszczy to i czystsza przez to będzie.