Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
2 kwietnia 2019

Co dalej z Ośrodkiem Wypoczynku Niedzielnego?

Co dalej z Ośrodkiem Wypoczynku Niedzielnego?
fot. kb / jastrzebieonline.pl

W tym roku Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego zaliczy pełny sezon wiosenno-letni. Co dalej z OWN? Kiedy magistrat planuje kolejny etap modernizacji?

W roku 2019 miasto nie przewiduje dalszej modernizacji OWN. Urzędnicy poszukują finansowania zewnętrznego. Prezydent Anna Hetman podkreśla, że w 2021 roku wchodzi nowa finansowa perspektywa unijna i to właśnie w oparciu o nią urzędnicy będą starać się o pieniądze. Miasto będzie również rozmawiać z firmami, które mogą wesprzeć go w tym zadaniu.

- Mamy już przygotowany projekt, który można wykonać całościowo lub podzielić go na dwa etapy. Na początek planuje się oczyścić staw i przygotować wokół niego plażę czy promenadę. Kolejny etap to budowa strefy gastronomicznej. Dalsza rozbudowa OWN będzie na pewno realizowana - zapewnia prezydent Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

OWN najlepszym miejscem na Śląsku? OWN najlepszym miejscem na Śląsku?

Modernizacja boiska przy Kościelnej na ukończeniu Modernizacja boiska przy Kościelnej na ukończeniu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
Zzzzz 07.04.2019 16:19

TO WSZYSTKO NA POKAZ W NASZYM MIEŚCIE NIEMA NIC CZYM MOGLIŚMY SIĘ POCHWALIĆ DUPIATA KAWĘ PIJEMY W MARKETACH ZAMIAST POZBYĆ W PRADZIWEJ KAWIARNI TOR ROLKOWY TO ISTNA KOŁOMYJA ZAWRÓT GŁOWY GOTOWY MOŻNA WYMIENIAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ -ALE MAM POMYSŁA ????MOŻE NA PIŁSUDZKIEGO POSTAWIĆ DWA FOTORADARY BO TO CO TAM SIĘ DZIEJE TO CHORROR ????????????????????????????

Gość07.04.2019 13:59

Brawo Pani Prezydent jest tak A będzie jeszcze lepiej

Gość07.04.2019 0:45

Own już się rozpada a śmierdzi że przejść nie można.

Haha06.04.2019 19:45

Taka wielka Pani Prezydent każdy głosował niedal powiedzieć złego słowa na nią to macie teraz i widzicie jaka jest wspaniała hahahahahaha porażka

Jojo 06.04.2019 11:50

Brawo pani Hetman tak obiecuję że jastrzębie bd się rozwijać na nowo że bd pociągi darmowe autobusy itp i co obiecanki cacanki a gupiemu radość. Masakra jak te ludzie mogli głosować na nią 2raz

Linus05.04.2019 15:12

Jak nie będą przeprowadzane konserwacje urządzeń to OWN rozpadnie się do dwóch lat.

Radio Teheran05.04.2019 7:11

@Barney
Ledwie starcza na utrzymanie um, za chwilę to bizancjum trzeba będzie okrajac.

Pokaż wszystkie opinie (28)