Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
2 kwietnia 2019

Praca od zaraz za 4 tys. zł

Praca od zaraz za 4 tys. zł
fot. pixabay

Na targach pracy, które odbyły się we wtorek, przedstawiono 700 ofert.  Poszukujący zatrudnienia mieli w czym wybierać.

- W auli ZS nr 6 zaprezentowało się 30 firm. W sumie przygotowano 700 ofert pracy. Rozpiętość wynagrodzenia jakie oferowano wahała się w granicach 2-3,5 a nawet 4 tys. zł. Można było wybierać pomiędzy propozycjami pracy w kraju jak i za granicą - mówiła Agnieszka Fojcik z Punktu Pośrednictwa Pracy OHP, organizatorka targów.

W jednej z firm montującej okna PCV nowo przyjęty pracownik, po przeszkoleniu, otrzymuje na rękę 2,5 tys. zł. Po trzech miesiącach pracy ma możliwość otrzymania premii. Po roku jego pensja zasadnicza netto wynosi 2,7 tys. zł. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też oferty pracy za granicą. Podejmując zatrudnienie w Holandii, Niemczech lub Belgii po odliczenia kosztów zakwaterowania z wyżywieniem pracownik otrzymuje 4 tys. zł netto. Warto zaznaczyć, że w takim układzie opłacalne jest podejmowanie pracy w okresie dłuższym, niż jeden miesiąc.

Oferty pracy przedstawiły również służby mundurowe wojsko i policja, lokale gastronomiczne, czy firmy poszukujące pracowników na zastępstwo.

- Nasza giełda była dobrą okazją do poszukiwania pracy zarówno dla osób już funkcjonujących na rynku pracy, jak i młodzieży, będącej w ostatnich klasach szkół średnich. Da się zauważyć, że absolwenci techników w poszczególnych zawodach są szybko rozchwytywani przez pracodawców i oni nie mają problemów z podjęciem pierwszej pracy - podkreślała Agnieszka Fojcik.

Punkt Pośrednictwa Pracy OHP znajduje się w Jastrzębiu przy ulicy Warszawskiej 1, jest czynny w godzinach 8:00-15:00. Oferty pracy są skierowanie do ludzi w wieku 16-25 lat. Mogą to być propozycje pracy stałej lub sezonowej. Każdy może zarejestrować się w biurze na podstawie legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jest praca w Jastrzębiu, ale lepsze są zasiłki Jest praca w Jastrzębiu, ale lepsze są zasiłki

Po szkole jest praca w JSW Po szkole jest praca w JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
196206.04.2019 1:03

4000 zł za pracę w Niemczech? To około 1000euro. Mam pytanie. Kto zgarnia resztę pieniędzy.

Kobieta podniesiona05.04.2019 11:54

Wcale w tych całych czechach nie jest tak różowo. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Obiecywali 4000zł na rękę na produkcji i to już w pierwszym miesiącu. Dostałam tylko 3700zł. Zrezygnowałam bo murzynów to sobie moga szukać gdzieś indziej. Nie skusili mnie 26 dniowym urlopem i 9 dniami w roku opieki na dziecko. Potem jeszcze coś mówili, że jakieś bony żywnościowe są po trzech miesiącach na 3000 koron, premia. Ale kto o zdrowych zmysłach będzie trzy miesiące na premię czekał? Frajerów to sobie niech szukają u siebie, nie u nas!

Komentator05.04.2019 11:24

A moja praca polega na pisaniu komentarzy. Mam płacone nie tylko od znaku pisanego ale i spacji. Bo co prawda jej nie widać, chociaż widać, ale jest pisana, chociaż nie napisana. Za dodatkowe znaki typu "ą" czy "ę" mam płacone jak za całym wyraz. Każdego dnia trafia się bonus w postaci znaku promocyjnego. Dzisiaj na przykład jest nim "ł" i wyraz "aczkolwiek". Za każde napisane "aczkolwiek" kasuję 5zł. Brutto co prawda, ale jednak. Aczkolwiek da się za to żyć, aczkowiek nie polecam, bo robi się zbyt duża konkurencja. No to aczkolwiek!

mysz05.04.2019 10:16

Dyskutujcie,dyskutujcie a praca koło nosa wam przeleci.Lenie

Zenek bez spodenek05.04.2019 9:01

Antek, owszem, jest u nich dobrze. Wystarczy spojrzeć na przepełnione autobusy, które codziennie jeżdżą z mieszkańcami naszego miasta i okolic. Trafią się też malkontenci, którzy od razu chcieliby tam zaczynać karierę na stanowiskach kierowniczych i potem opowiadają bzdety w stylu, że praca ciężka, że mało płacą, ale takie opowieści można sobie śmiało wsadzić w... na półkę z bajeczkami. Wynagrodzenie fajne, socjale jeszcze lepsze, a odpisy od podatku najlepsze. Szczerze polecam. U nich w ofertach pracy można przebierać jak w ulęgałkach.

Antka kobity szwagra współlokator04.04.2019 12:58

Że niby w Czechach tak dobrze jest pod względem zarobków? W sumie strat wojennych to żadnych nie ponieśli.

Plakor podobnie04.04.2019 10:36

Jak w temacie. Mahle Behl zresztą też. Co by nie było to najlepiej płacą u Koreańczyków, a atmosfera pracy jest super. Może to wynika z faktu, że są prorodzinni. Zresztą wystarczy się rozejrzeć, można w pracy przebierać ;-)

Pokaż wszystkie opinie (30)