Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°20°
3 kwietnia 2019

Kierowcy nagminnie przekraczają prędkość

Kierowcy nagminnie przekraczają prędkość

Policjanci podsumowali akcję prędkość. Niestety, ogromna większość kontrolowanych kierowców przekroczyła dozwoloną prędkość kierowania pojazdem.

Działania policjantów miały na celu przypomnienie użytkownikom naszych dróg o stosowaniu się do ograniczeń prędkości na poszczególnych odcinkach, a także wyeliminowanie „piratów drogowych” stwarzających niebezpieczne sytuacje na naszych drogach poprzez rzetelne naliczenie punktów karnych za poszczególne wykroczenia drogowe.

- Mundurowi wykorzystali dostępny sprzęt służący do pomiaru prędkości. Podczas działań skontrolowano 72 pojazdy oraz ujawniono 60 wykroczeń polegających na przekroczeniu prędkości - informuj mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci apelują do kierujących o zdrowy rozsądek i rozwagę!

Polub i udostępnij
Czytaj też

Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji

Kierowcy jeżdżą za szybko - "piratów" nie brakuje Kierowcy jeżdżą za szybko - "piratów" nie brakuje

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Karać, karać !04.04.2019 13:22

Jeśli ktoś przekracza przepisy, to znaczy, że ich nie rozumie. Powinno zawieszać się prawo jazdy i kierować na kurs a potem dokładny egzamin. Wszystko wysoko płatne. Jeśli ktoś, komu zabrano prawo jazdy zostanie złapany, powinien natychmiast zapłacić karę o wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych. Te pieniądze muszą zostać przeznaczone na leczenie poszkodowanych w wypadach.
Dopuszczalne jest niewielkie przekroczenia nakazanej maksymalnej szybkości, traktując to jako zagapienie się kierowcy. Absolutnie nie jest dopuszczalne przekraczanie ciągłej linii.
To wszystko w obronie życia ludzi. Nie dla zabawy, jak to traktuje kilku bezmyślnych komentujących. Dziś piszą żartując. Jak im ktoś z kierowców zrobi krzywdę, wtedy płacz, rozpacz, żądanie karania, itd. W Jastrzębiu wiele wypadków, w tym śmiertelnych zdarzyło się, bo sprawca złamał zakazy i nakazy.

Lowerboj04.04.2019 10:34

Skoro prędkość przekracza się nagminnie, to czy można tez napowiatowo? Może Kuba Wojewódzki o tym wie.

szczepionkowy faszyzm03.04.2019 22:40

Bo są durne ograniczenia. Stosujemy się do nakazów komuchów z brukseli: to mamy 50km/h w terenie zabudowanym (mieliśmy chociaż 60...).
A na takich drogach jak miejscami Pszczyńska, Cieszyńska, Jagiełły, JPII itd. powinna być 70-tka. Ale po co się tu wypowiadać... Dobrze, że jest mniej komuszych fotoradarów, niż było...

xxx03.04.2019 19:34

policja bezprawnie przeprowadza kontrole trzeźwości - Nie pracują zgodnie z ustawą i jakoś nikt im nie zwraca uwagi.

alek03.04.2019 13:45

A Policja nagminne łapie piratów drogowych w lesie i polach.
Jakoś nie nie widziałem policji która łapie piratów drogowych na Wielkopolskiej czy Turystycznej Szkolnej.

Śpiąca kurewna03.04.2019 12:45

Pedałujący ,kroczący i jeżdżący ....nie potrafimy korzystać bezpiecznie z dróg... znajdziemy pedałujących bez kamizelek i oświetlenia ,kroczący w kapturach ze słuchawkami w uszach i oczami w telefonach ,królowie przejść dla pieszych spacerowym krokiem przechodzący przez pasy ,jeżdżący trzeźwi mniej trzeźwi i Ci szybcy i wściekli.
Każdy użytkownik ruchu jest sobie CHAMEM.

dysydent03.04.2019 9:00

Och , jak czytam te wasze ''wyeliminowanie poprzez rzetelne naliczanie punktów karnych '' to mnie szlag trafia, karwasz twarz !!!! Kierowca min. Brudzieńskiego jechał 98km/h w miejscu ograniczenia do 50km/h i ''policjanci zastosowali środek oddziaływania wychowawczego w postaci pouczenia '' Punkty karne i mandaty są dla pospólstwa a nie dla rasy panów więc nie ''' informuj mł. asp. Bogusławo Kobeszko'' głupot.

Pokaż wszystkie opinie (11)