Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
4 kwietnia 2019

20 tys. złotych do wzięcia na swój biznes

20 tys. złotych do wzięcia na swój biznes
fot. pixabay

20 tys. zł to suma, którą nie pogardzi każdy, kto rozkręca swoją firmę. Właśnie o taką bezzwrotną dotację można ubiegać się od Powiatowego Urzędu Pracy.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać 20 tys. zł? Należy spełnić jeden z poniższych warunków lub należeć do jednej z podanych grup społecznych. Pomoc skierowana jest do: kobiet, osób powyżej 50. roku życia, osób długotrwale bezrobotnych (minimum 12 miesięcy), niepełnosprawnych, osób o niskich kwalifikacjach (wykształcenie najwyżej ponadgimnazjalne).  

- Osoby bezrobotne zainteresowane otrzymaniem jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności prosimy o kontakt z doradcami klienta przed złożeniem wniosku. Szczegółowe informacje można uzyskać w PUP - pokój numer 20 (II p.) lub dzwoniąc pod numer tel. 32 4753012 wew. 35 - informuje Powiatowego Urzędu Pracy w Jastrzębiu-Zdroju.

Wnioski można składać w terminie 8.04-12.04 2019 roku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie miasto przedsiębiorczości? Jastrzębie miasto przedsiębiorczości?

Rząd zmniejszył dotacje dla województwa śląskiego Rząd zmniejszył dotacje dla województwa śląskiego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Zenek bez spodenek05.04.2019 5:58

@Uwaga - ostrzeżenie Naprawdę? Przecież to groźba i mowa nienawiści. Lepiej miej się na baczności, ponieważ te rzezimieszki w naszym chorym kraju pod względem prawnym sa bardziej chronieni od wymierzających sprawiedliwość na własną rękę. A tak przy okazji pozwolisz, że zapytam, to gdzie mogę odebrać moje opony?

mk04.04.2019 23:46

20 000 w sam raz na komputer i drukarkę, moze jeszcze na ksero zostanie, jeee

Uwaga - ostrzeżenie04.04.2019 20:14

Kierowcy szybko przyjeżdżający samochodami z głośną muzyką, startujący z piskiem opon, stojący z hałaśliwą muzyką na jar południowy, skate park, na parking koło parku i inne parkingi, będą poszukiwane, aby im zaszkodzić. Dziś dwa samochody pozbyły się opon.

Antka kobity szwagra współlokator04.04.2019 13:31

@Lucyna Myślisz, że pan Maciej Płażyński z Gdańska, kiedy medialnie głoszono sukces jego starań o podobne dofinansowanie, również potrzebował podobnego zabezpieczenia? Myślę, że nie, bo ludzie są równi i równiejsi.

Lucyna04.04.2019 10:53

Trzeba chyba tez mieć dwóch żyrantów z umowami o prace i odpowiednim wynagrodzeniem...?

Lowerboj04.04.2019 10:29

Jak można brać udział w wyborach w kółko i krzyżyk? Oświeć nas. Twój sposób postrzegania wszystko zmienia.

gość04.04.2019 9:36

Zamiast reklamować środki z Budżetu Państwa i zachęcać innych, sami wśród swoich otwierajcie biznesy i nie udawajcie, że pracujecie na państwówkach.

Pokaż wszystkie opinie (15)