Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
3 kwietnia 2019

Niebezpieczna droga do prosektorium

Niebezpieczna droga do prosektorium
fot. pixabay

Droga do prosektorium, które mieści się na terenie jastrzębskiego szpitala nie jest estetyczna, a może być nawet niebezpieczna.

Na stan drogi prowadzącej do prosektorium Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 zwrócił uwagę radny Tadeusz Markiewicz (Wspólnota Samorządowa).

- Na wymienionej ulicy znajduje się także kaplica, w której odbywają się nabożeństwa pogrzebowe. Przyjeżdżają tam nie tylko mieszkańcy, ale również osoby spoza Jastrzębia-Zdroju, dlatego uważam, że stan i zanieczyszczenie drogi wpływa bardzo negatywnie na wizerunek miasta. Znajduje się tam również betonowy słup oświetleniowy w bardzo złym stanie technicznym i grozi zawaleniem na uczestników tej drogi - uzasadnia radny Tadeusz Markiewicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Piłkarze GieKSy w szpitalu Piłkarze GieKSy w szpitalu

Jak trafić na pogotowie? Uwaga! Zmiany Jak trafić na pogotowie? Uwaga! Zmiany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Gość07.04.2019 1:00

Powinno się zostawić to wszystko tak,jak jest. Memento mori. Zwłokom wszystko jedno. Może skloni to do przemyśleń. Z drugiej strony uwagi pana Markiewicza słuszne, bo lepiej jednak z trupem osoby bliskiej mieć estetyczne skojarzenia i nie dać się zabić pierwszym lepszym słupem po drodze...

G10305.04.2019 14:44

Droga... przynajmniej pasuje do budynków które się tam znajdują i dopełnia klimat tamtego miejsca.
Może oprócz drogi poprawić też otoczenie?

Pytanie05.04.2019 10:10

Czy to jest droga należąca do szpitala. miasta, spółki mieszkaniowej, spółdzielni ?

Szerszeń04.04.2019 18:28

A może zamiast remontu mostu lub powrót żelaznego konia do Jastrzębia,zrobić drogę do prosektorium.Umarlym i tak wszystko jedno.
A nie wszystkie wyprowadzane zwłoki są z tej kaplicy.
Co nie którzy radni nie wiedzą czego się czepiać.

Mirka04.04.2019 13:10

Tam to wygląda strasznie

Mieszkanka04.04.2019 13:00

Mieszkańcy bloku również mają problem z wjazdem pod blok bo droga jest dziurawa przez zaopatrzenie szpitala i to szpital powinien się tym zainteresować.

Swój emeryt 04.04.2019 12:27

A może zrobią tą drogę ci co mają garaże wspólnie z prosektorium wkoncu oni sa tam gospodarzami

Pokaż wszystkie opinie (14)