Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
5 kwietnia 2019

Dobijał się w nocy do mieszkania obcej kobiety

Dobijał się w nocy do mieszkania obcej kobiety
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24h

Pomylił mieszkania i natarczywie pukając w drzwi zakłócał spoczynek nocny mieszkance osiedla Pionierów. Zdenerwowana kobieta wezwała policyjny patrol, a nieproszony gość trafił do Zakładu Karnego w Cieszynie.

W nocy z środy na czwartek, po godzinie 4, dyżurny jastrzębskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że jakiś mężczyzna od dłuższego czasu głośno puka do jednego z mieszkań na ulicy Warmińskiej, przez co zakłóca spoczynek nocny mieszkańcom.

- Po przyjeździe na miejsce patrol zastał na klatce 58-latka, który siedział pod wskazanymi drzwiami. Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego wylegitymowali nieproszonego gościa, a policyjne bazy wykazały, że jest on poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim. Już dziś mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 1 roku i 7 miesięcy pozbawienia wolności - informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki

Weekend pod wzmożonym nadzorem Weekend pod wzmożonym nadzorem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Lowerboj05.04.2019 12:37

@Radio Teheran Ten caly Gosc to z cala pewnoscia pracownik UM calym soba oddany milosciwie nam panujacej

Komentator05.04.2019 11:27

Bo za dużo drzwi w tych blokach pobudowano. Powinne być jedne, aczkolwiek więcej, ale jakoś oznaczone, na przykład numerami. Albo kolorami. Aczkolwiek gdzieś już takie rozwiązanie widziałem ale potem się obudziłem.

Gość05.04.2019 11:13

do Radio Teheran. A ty nadal nie w Rybniku co ty tu robisz jeszcze.

Radio Teheran05.04.2019 7:57

Miasto dziczeje.